Ters Saatlerin Anlamı: 2020 Detaylı Rehber

Tamamen tesadüf eseri olarak rastlanan ters saatlerin anlamı doğa ile birlikte eş zamanlı olarak ilişkilendirilir. İsviçreli bir psikiyatrist olan Carl Gustav Jung, saatlerin numeroloji ve astrolojideki bağlantılarını araştırmıştır. Saatlerin güçlerini ve beraberinde getirdikleri özelliklerini keşfetmiştir.

Ters saatlerin anlamı 2020 yılında size neleri işaret ediyor tüm detaylarıyla bu rehberden öğrenebilirsiniz.Ters Saat Görmenin Anlamı Nedir?Numeroloji de on üç adet ters saat bulunuyor. Ters saatlerin dakika tarafında bulunan kısımları saatin tam tersi olacak şeklinde görülür. Aynanın yansıması gibi görülen ters saat görmenin anlamı gün içerisindeki duygu durum değişimi ve ruhsal yenilenme döngüsüne etki eder.

Ters saatler 24 saat içerisinde aynı döngüde görüldüklerinde astrolojik retrolar ve çakralar ile bağlantılı bir şekilde belirli duygusal ifadeler ve düşünceler içeriyorlar.

01:10 Saatinin Anlamı - Zayıf ve Güçlü YönlerTers saatlerin anlamı 01:10Ters bir saat olarak görülen 01:10 saatinin anlamı, kişisel olarak hem güçlü yönlerinizi hem de zayıf yönlerinizi işaret eder. Güçlü ve zayıf yönlerinizi çok iyi bilmeli ve kendinize bu konularda gerekli olan kişisel gelişimi sağlamalısınız. Arkadaşlarınızda ya da tanımadığınız bir çevreden duyduğunuz olumsuz düşünceleri aklınızdan bertaraf etmeli ve duymazdan gelmelisiniz. Bu konuda size zarar verebilecek davranışta bulunan kimselerden uzak durmalı ve gülüşünüz ile etrafa ışık saçabilirsiniz.

01:10 saatinin koruyucu meleği
olan Elemiah, zihninizi her türlü olumsuzluktan arındırmanızı istiyor olabilir. Hayata bakış açınızın değişme zamanı gelmiş demektir ve aynı zamanda içinizdeki iyimserliği hayatınızın her köşesine dağıtmanız gerektiğini anlatmak istiyor. • Koruyucu meleğiniz olan Elemiah sizi kötülükten uzak tutmayı istiyor ve çevrenizde size zararı dokunacak her türlü olay için farkındalık yaratmanın peşindedir


02:20 Saatinin Anlamı - Disiplin ve Hırs02:20 ters gelen saat anlamı 2020
02:20 saatinin anlamı disiplinli ve hırslı bir yapıya sahip olduğunuzu işaret eder. Karşınıza çıkan zorlukları yılmadan başarıyla atlatıyorsunuz ve iş bitirici bir profil çiziyorsunuz demektir. Aynı zamanda 02:20 ters saati, hayatınızda planlı ve programlı bir kişi olduğunuzun altını çizer. • 02:20 saatinin koruyucu melek Cahetel için anlamı berekettir. Evren tarafından istek ve lütuflarınıza en iyi şekilde cevap verecektir.02:20 ters saatini görüyor olmanız, fırsatların her daim hayatınıza akın ederken aynı zamanda da kişisel ve ruhsal gelişiminize fayda sağlayacak olaylar ya da durumlar içerisine gireceğinizi ifade eder.

Numerolojide yer aldığı sayı 22’ dir. Bu sayı büyük fırsatların habercisi olarak hayatına eşlik ediyor. Böylece düşüncelerinizde ya da hayallerinizde olan bir şeyi başaracaksınız ve bu sizi hem ruhsal hem de zihinsel olarak motive edecektir. Gücü elinize alıyorsunuz ve tüm potansiyel enerjinizi kullanarak pratik zekânız ile zorlu işlerin üstesinden geliyorsunuz. • 22 sayısı ile liderlik vasıflarınızın ön plana çıktığını göreceksiniz. Yaratıcılığınız ortaya çıkıyor ve çevrenizdeki insanları bu özelliğiniz ile etkiliyorsunuz.


03:30 Saatinin Anlamı - Arzular ve İstekler03:30 ters saat anlamı nedir03:30 saatinin anlamı aile bağları, içinizde bulunan arzular ve istekleri temsil eder. 03:30 şeklinde ters saat görmeniz iletişim becerilerinizin güçlü olduğuna ve diğer insanlara karşı çok iyimser bir tavır sergilediğinize anlamına gelir. Aynı zamanda anlayışlı ve düşünceli bir insan olduğunuzu ifade eder. Hayatta sadece olumlu yanları görüyor ve benimsiyorsunuz. • 03:30 saatini temsil eden koruyucu melek Lauviah, duyguları işaret eder. Lauviah önsezilerinizi ve telepatik yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmanıza yardım eder. Rahat bir uyku uyumanız için sizin yanınızda olan bu melek, rüyalarınızda sezgisel ya da bilinçli görüntüler ile hayatınız içindeki gizemleri ve sırları çözebilmenize olanak tanır.


04:40 Saatinin Anlamı - Dikkatinizi Toplayın04:40 ters saat anlamı nedir
Birçok yönden dikkatli olmanızı işaret eden 04:40 ters saatinin anlamı gün içerisinde karşılaştığınız olayların ve durumların sadece tesadüften ibaret olmadığını söyler. Bilinçaltınızda kendinize sürekli olarak telkinde bulunduğunuz herhangi bir şeyi evren tarafından kendinize çekmiş olabileceğinizi anlatmak ister. Ailenize, dostlarınıza ve arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırıp onlarla da ilgilenmeniz gerektiği konusuna dikkat çeker.


 • 04:40 saatinin koruyucu meleği olan Mehahel, sevgiyi temsil ederek gerek sosyal hayatınızda arkadaşlarınız ya da iş yaşamınız için olsun, gerekse özel hayatınızda aileniz ya da sevgiliniz olsun size huzuru, aşkı ve mutluluğu verecektir.05:50 Saatinin Anlamı - Yenilikler Yolda05:50 saat ne demek
Saate baktığınızda karşınıza çıkan 05:50 saatinin anlamı hayatınıza girecek olan yeniliklerin habercisidir. Yeni deneyimler, yeni insanlar, yeni bir alışkanlık demektir. Değişime açık ve hazır olmalısınız. Yeni yerler keşfedebilir ya da hiç denemediğiniz bir şeyi yapmak isteyebilirsiniz. • Bu konuda koruyucu melek Caliel’ de sizin yanınızda olacak ve desteğini her daim hissedeceksiniz. Cesur ve atılgan olmalı, korkularınızın hayatınızı ele geçirmesine izin vermemelisiniz.


10:01 Saatinin Anlamı - Pozitif Düşünce10:01 ters saat anlamı ne10:01 saatinin anlamı hayatınızda gelişen olaylar için farklı bir bakış açısı yaratarak farkındalığınızı arttırmak ister. Düşünce yapınızı olumlu anlamda değiştirmeli ve fikirlerinizi gözden geçirmelisiniz. • 10:01 saatinin koruyucu meleği olan Lecabel, gözlerinizin önünde duran o karanlık perdeyi kaldırır ve her şeyi daha net ve açık bir şekilde anlamlandırmanıza yardım eder. Sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler öneren meleğinize kulan verin.12:21 Saatinin Anlamı - Koruma Çemberi12:21 ters gelen saat anlamı12:21 saati etrafınızda bir koruma çemberinin olduğu, korunduğunuz anlamına gelir. Ne ile karşılaşırsanız karşılaşın her zaman, her konuda dikkatli olduğunuzu ve size zarar verebilecek durumlardan uzaklaştığınız anlamına gelir. • 12:21 ters saatinin koruyucu meleği Haamiah her daim yanında ve seni koruyor. Gözlerini gelebilecek tehlikelere karşı açık tutarken aynı zamanda da zihnini arındırıyor.13:31 Saatinin Anlamı - Maneviyat ve Düzen13:31 görmek ne anlama gelir13:31 saatinin anlamı iç benliğinizde çözmeniz gereken bir şeyler olduğuna dair sinyaller verir. Hayatınızda düzene sokmanız gereken bazı şeyler olabilir ya da yeteneklerinizi daha fazla ön plana çıkarmanız gerektiğini vurgulamak istiyor olabilir. • 13:31 saatinin koruyucu meleği olan Hahahel, maneviyat özelliklerinizin gelişmiş olduğunu ve farkındalığınızın yüksek olduğunu anlatır. Hayatınızı bu maneviyat çerçevesinde yaşadığınız için diğer birçok insandan daha fazla öz benlik sahibi ve bilinçli davrandığınızı söyler. Koruyucu melek Hahahel zihninizi en iyi arındırabilmeniz için size yardım eder.14:41 Saatinin Anlamı - Özgürlük14:41 saat açıklaması14:41 saatinin anlamı özgür ruhlu olduğunuzu, araştırmayı sevdiğinizi, korkusuzca risk alıp maceralara atıldığınızı ve bağımsızlığınızı anlatır. Olumsuzluklar sizi yıldırmaz ve karşınıza çıkan tüm engelleri aşabileceğinizin farkında olarak hareket edersiniz. • Bu konuda korucu meleğiniz olan Sehaliah da size tam destek sağlayarak her daim yanınızda olur. Size sağlık ve huzur bahşederek her an, her yerde enerjinizi en üst seviyede tutmanızı sağlar.


15:51 Saatinin Anlamı - İyimserlik15:51 saatinin anlamıTelefon ya da bilgisayarlarınızda sürekli olarak karşılaştığınız 15:51 saatinin anlamı sizin çok iyi bir insan olduğunuzu söyler. Her konuya iyimser yaklaşıyor ve olumlu çözümler ile diğer insanlara da yardım edebileceğinizi anlatır. Hayatınızda daha fazla hayırseverlik yapabilmeniz için gerekli koşullar sağlanacak demektir. • 15:51 saatinin koruyucu meleği Mihael size barışı ve sevgiyi getirir. Her konuda kısmetinizin açık olduğunu ifade ederek şansınızın yaver gitmesine yardımcı olur.20:02 Saatinin Anlamı - Açık Fikirli Olmak20:02 ters saat anlamı20:02 saatini sürekli olarak görüyor olmanız konular üzerinde daha açık fikirli ve çözüm olmanız gerektiği anlamına gelir. Hırslı ve disiplinli yapınızdan güç alarak aklınızı karıştıran konuları kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Bu ters saatin koruyucu olan melek Umabel de bu konuda size yardımcı olacaktır. Umabel hayatınızın bir sonraki aşamasında da harika bir yaşamanız olacağı konusunda işaretler verir.

21:12 Saatinin Anlamı - Başarı21:12 ters saat anlamıYaratıcılık ve idealizm konularına dikkat çeken 21:12 saatinin anlamı yeteneklerinizin ön planda olduğu başarılı bir hayatınız olacağını söyler. Hayallerinize ulaşmak için doğru yoldasınız. • Koruyucu meleğiniz Meheil’in de yardımı ile becerileriniz bir üst seviyeye çıkarak gittikçe başarılı olmaya ve yeteneklerinizi geliştirmeye devam edeceksiniz.


23:32 Saatinin Anlamı - Dikkatli Olun23:32 saat anlamı23:32 saatinin anlamı çevrenizde dikkat etmeniz gereken bir konuya işaret eder. Enerjinizi düşürmek isteyen, sizi mutsuz etmek isteyen ya da sizi kıskanan insanlar olabilir. Unutmayın, istemek zaten o özelliğin onlarda olmadığı anlamına gelir. Siz pozitif olmaya devam ettikçe diğer insanlar da sizi etkileyemeyeceklerini anlamış olacaklar. Gülümsemeye devam edin. • Koruyucu meleğiniz Haiaiel size tam destek sağlıyor, sizi savunuyor ve olumsuz etmenlerden koruyor.


Özetle, sürekli olarak karşılaştığınız bir ters saat varsa eğer, koruyucu meleklerin sesine kulak vermelisiniz. Ters saatleri görmeniz sadece bir tesadüf değil aynı zamanda birer mesaj niteliğinde olabilir.
Benzer Konular
 

Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlenir?

Bağışıklık sistemini güçlendirmenin yollarını öğrenmek isteyenler, buraya.

 

Empati Nedir? Empatik Ne Demek?

Empati ile ilgili merak ettiğiniz her şey.

 

Totem Nedir? Totem Yapmak Ne Demek?

Totem nasıl yapılır diye soranları buraya alalım.

 

Erkek Sevgiliye Hediye: 10 Yaratıcı Hediye Önerisi

En özel hediye seçeneklerini bu listede topladık.

Kaydol

Listemizde misin?

En ilgi çekici konular, hep senin önünde.