Erkek Sevgiliye Hediye: 10 Yaratıcı Hediye Önerisi

Aradık taradık ve erkek sevgiliye hediye olarak seçebileceğin 10 harika hediye önerisini bir araya getirdik. Erkek arkadaşın için aradığın en özel hediyeyi bu liste arasından kolaylıkla seçebilirsin.

1-Sanal Gerçeklik Gözlüğühediye önerisi


VR gözlüğü, erkekler için hediye seçenekleri arasında belki de en cazip olanı.

Eğer seçimini bu gözlüklerden yana kullanırsan; haberin olsun, sevgiline adeta bir sinema salonu armağan etmiş oluyorsun. Bu gözlükler IMAX 3D ile filmlerin gerçek sahnelerini yaşatıyor. Ayrıca sanal geçeklik gözlükleri heyecan verici oyun deneyimi de sunuyor.

Yani anlayacağın, sevgilin bu gözlükleri keyifle kullanacak ve her kullandığında da onu böyle mutlu hissettiren kişiyi hatırlamayı da elbette unutmayacak.

Trendyol

Sanal Gerçeklik Gözlüğü
2- Hırkaerkeğe hediye hırkaSevgiliye alınacak hediyeler listesinde hırkaya yer vermezsek ayıp etmiş olurduk. İddia ediyoruz, hayatının her döneminde istisnasız her sevgilinin mutlaka hırkaya ihtiyacı vardır. Bu yüzden erkeğe ne hediye alınır diye kara kara düşünmeyi bırak artık, sevgilin bu hırkaya bayılacak.

Hem kim bilir ince giyindiğin bir zamanda sevdiceğin seni üşütmemek için o an hırkasını kendi üstünden çıkarıp sana verir, romantik de olur.
3- Vintage Ahşap PosterErkek Sevgiliye HediyeArkasında her yere rahatlıkla yapıştırabileceği çift taraflı bantları bulunan bu vintage posterler erkek arkadaşa hediye fikirleri arasında en orijinal alternatiflerden birisi.

Bu tatlı poster sevgilinin evine ayrı bir renk katmakla kalmayıp, bu postere her baktığında bu zevkli seçimin sahibini aşkla hatırlayacak.

Vintage posterlerin çeşit ve fiyatlarına aşağıdaki linkten kolaylıkla ulaşabilirsin.

Trendyol

Vintage Poster Çeşitleri
4- Sırt Çantasıerkek için sırt çantasıİçinde ayrı bir laptop ya da kitap gözü olan sırt çantasını erkek arkadaşa hediye seçeneği olarak düşünebilirsin. Aslında böyle kullanışlı ve şık bir sırt çantasını herkes rahatça kullanabilir.

Bu modelin aynısına ya da daha farklı sırt çantası model ve fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.

Trendyol

Sırt Çantası Modelleri
5- Puzzleerkeğe hediye fikirleri puzzleErkekler için hediye seçenekleri arasında puzzle da var. Mesela bu resimdeki yağmurlu bir Paris gününü birlikte tamamlayabilirsiniz. Hem erkek arkadaşınızla beraber zaman geçirmiş olacaksınız, hem de bittikten sonra sevgilinizin duvarını süsleyecek.

Paris Cafe isimli bu puzzle'a aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


6- Antakya Gaziantep Lezzet Durakları Turuerkek sevgiliye hediye fikirleri"Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" diye boşuna söylememişler. Yöresel tatlar turu erkeğe hediye fikirleri arasında sevgilini belki de en çok mutlu edecek seçeneklerden biri, hatta en mutlu edecek seçeneğin ta kendisi de olabilir.

Bu leziz mi leziz yöresel turun bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Setur

Gaziantep Lezzet Durakları Turu
7-Hobi Kursuerkeğe ne hediye alınırHayat koşuşturmacasına ara verip ilgi duyduğu bir hobiye odaklanmak ve bu konuda kendisini geliştirmek sevgilinize çok iyi gelecektir.

Örneğin erkek arkadaşınız fotoğrafçılığa ilgi duyuyorsa ona bu konuda destek olmak için online fotoğrafçılık kursu hediye alabilirsiniz.

Udemy online kurslar konusunda en iyisi. Erkek arkadaşınıza kendisini geliştirmek istediği bir konuda destek olmak için online kurs hediye etmeniz onu düşündüğünüzü gösterir ve oldukça mutlu hissettirir.

Aşağıdaki linkten fotoğrafçılık dahil çeşitli online kurslara ulaşabilirsiniz.

Udemy

Online Kurslar
8- Sony Playstation 4Oyun KonsoluYadsınamaz bir gerçek var ki o da erkekler playstation oyunlarına bayılır. Erkek sevgiliye alınacak hediyeler arasına playstation 4'ü de rahatlıkla ekleyebiliriz.

Trendyol

Sony Playstation 4
9- French Pressfrench press
10- Bluetooth KulaklıkBluetooh Kulaklık

Benzer Konular
 

Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlenir?

Bağışıklık sistemini güçlendirmenin yollarını öğrenmek isteyenler, buraya.

 

Empati Nedir? Empatik Ne Demek?

Empati ile ilgili merak ettiğiniz her şey.

 

Totem Nedir? Totem Yapmak Ne Demek?

Totem nasıl yapılır diye soranları buraya alalım.

Kaydol

Listemizde misin?

En ilgi çekici konular, hep senin önünde.