En İyi 5 Bulaşık Makinesi- 2020 Yılı Güncel

2020 yılının ekonomik ve enerji tasarruflu en iyi bulaşık makinelerini sizler için inceledim ve bir liste oluşturdum.

Eğer şu aralar bulaşık makinesi almak istiyorsanız bu listeye göz atmadan karar vermeyin.
1- Bosch Bulaşık Makinesi SMS44DW00TBosch Bulaşık MakinesiBOSCH bulaşık makinesi kullanım rahatlığı ve kaliteli teknolojisi ile bir adım önde.

A+ enerji sınıfı ile elektrik tüketimi konusunda cimri olan BOSCH SMS44DW00T hızlı yıkama seçenekleriyle de zaman konusunda beklentinizi karşılayacağını düşünüyorum.

Ergonomik yapısı ile 5 cm’e kadar aşağıya ya da yukarıya çekilebilen 3 katlı Rackmatik üst sepeti sayesinde uzun ya da büyük bulaşıklar için fazladan alan sağlayabiliyor.

Malzeme kalitesiyle de tatmin edici seviyede diyebilirim. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan tabanı ve iç haznesiyle uzun yıllar kullanılabileceğine işaret ediyor.

Bosch SMS44DW00T serisinde elektronik çocuk kilidi de var.

Trendyol

Bosch SMS44DW00T Fiyatı
2- SIEMENS SN234I00DT SIEMENS SN234I00DT Bulaşık MakinesiGelelim listemizin ikinci sırasına; şık ve kullanışlı tasarımı, tasarruflu yapısı, bir tık daha uygun fiyatı ve iQdrive motoru kalitesiyle Siemens SN234I00DT iQ300 4 Programlı A+ Bulaşık Makinesi, tercih edebileceğiniz yine başarılı bir seçenek.

Siemens, bu 4 programlı bulaşık makinesini farklı yıkama ihtiyaçlarını karşılamak için Yoğun 70 °C, Eko 50 °C, Hızlı 65 °C ve Hızlı 45 °C şeklinde programlara ayırmış. Bu ana programların dışında makine tam dolu değilken su ve elektrik tasarrufu sağlayan Yarım Yük, ve durulamanın son 10 dakikasını 70 °C sıcaklıktaki su ile yaparak mikropların %99.99'unu yok eden hygenePlus seçenekleri de artı olarak bulunmakta.

Makinedeki bardakların çizilmesine karşı glassCare programı, deterjanın tam performans göstermesini sağlayan dosageAssist sistemi, makine doluyken bile yükseklik ayarı yapabildiğiniz rackMatic sepetler, ve inox yüzeylerin belalısı parmak izi lekelerine karşı Anti-Fingerprint Parmak İzi Bırakmayan Yüzey yine bu bulaşık makinesine 2. sırayı vermemiz için yeterli oldu.

Trendyol

SIEMENS SN234I00DT Fiyatı


Benzer Konular

Kaydol

Listemizde misin?

En ilgi çekici konular, hep senin önünde.