2018-06-18 22:13:26

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE

TRT'nin yeni ve iddialı dizisi Diriliş Ertuğrul yayınlandığı ilk 2 bölümde de reytinglerde zirveye oturdu.

BAKAN'DAN DİRİLİŞ'İN SETİNE ZİYARET

TRT'nin bağlı olduğu bakan Yalçın Akdoğan, Diriliş Ertuğrul'un 2 hafta gibi kısa bir sürede yakaladığı bu başarıyı tebrik etmek için dizi setine ziyarette bulundu.

Dizi oyuncularıyla birlikte basının karşısına geçen Akdoğan, dizinin konusu kadar çekim tekniklerine de hayranlıkla bakıldığını ifade ederek "Hollywood'da teknik varsa bu dizide de konu var tarih var, ayrıca teknik olarak da çok beğeniliyor" dedi.

İşte Yalçın Akdoğan'ın Diriliş Ertuğrul dizisi hakkındaki görüşleri:

YUMUŞAK GÜÇ VURGUSU

"Gerçekten gurur duyacağımız bir tablo var. Hem set hem muhteva olarak gurur duyulacak bir tabloya şahit olduk. Diriliş'ten çok büyük beklenti içerisindeyiz. TRT olarak da Türkiye olarak da beklentideyiz. Soft Power açısından bu tür yapımlar büyük önem taşıyor.

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE

BU DİZİLERLE SINIF ATLADIK

Türkiye Balkanlar'dan Ortadoğu'ya kadar daha iyi tanınıyorsa bu tür dizilerin önemli katkıları var. Her bir tipleme çok başarılı. Bu tür dizilerle sınıf atladık. Bu süreçte de TRT dizileri reytingde yarışacak.

HOLLYWOOD'DA TEKNİK VARSA BİZDE DE TARİH VAR

Hollywood tadında, yani sinema tadında diziler bunlar. Çekim teknikleri, makyajları açısından Hollywood ayarında diziler. Hollywood'da çok büyük imkanlar var teknik olarak ama bizde de çok güzel konular var, tarih var. Bizleri duygulandıran konular.

SÜLEYMAN ŞAH'I MERAK EDENLER VAR

Her biri Osmanlının kurucu iradesi bu.. Özellikle dizide geçen Süleyman Şah.. Son zamanlarda gündemde olan bir konuydu. Suriye topraklarında Süleyman Şah Türbesi var. İnsanlar merak ediyor kimdir bu Süleyman Şah, neden orada türbesi var diye. İşte bu tür diziler böyle kişileri anlatıyor.

SANAT YALNIZCA SANAT İÇİN Mİ

Sanat yalnızca sanat için yapılmıyor, sanat formu kadar muhteva da çok önemli. Konusu çok önemli. Biz her zaman arkadaşlarımızla birlikteyiz, onlarla gurur duyuyoruz."

Yalçın Akdoğan Diriliş'in setini ziyaret etti İZLE, yalçın akdoğan, trt, diriliş ertuğrul, dizi, süleyman şah, , en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search