2018-06-21 05:44:39

Yalan Dünya'nın Gözde'sinden samimi açıklamalar

Yalan Dünya'nın Gözde'sinden samimi açıklamalar

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Yalan Dünya'nın 'İçten yanmalı kızı' Gözde Fidan, oyunculuk serüvenini ve tabii ki canlandırdığı karakteri 'Tempo' dergisine anlattı.

İşte Gözde Fidan'ın Tempo'ya verdiği röportajdan bazı başlıklar..

Aslen İzmirli. Hakkında çok az şey biliyor, adını 'Yalan Dünya' dizisiyle yeni yeni duyuyoruz ama bizi dünya çapında temsil etmişliği var. 2009 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında ve Miss Peace International'da üçüncü, bir sonraki yıl katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında dördüncü oldu. Başarılarına rağmen modellik onun için yalnızca hobi.

"DAMGALAMAK İSTEYENLER HERKESİ DAMGALAR"

Aklında hep oyunculuk olduğunu söylüyor. Bu yüzden İzmir'deki yerel kanalda, bir sezon oynadığı 'Cennetin Sırları' dizisi biter bitmez İstanbul'a gelip oyunculuk kurslarına başlamış. Çok da şanslı. Çünkü şimdi, Gülse Birsel'in yarattığı 'İçten yanmalı kız Gözde'yi oynuyor.
Bu sıfatın karakter için nokta atışı olduğunu söylüyor. Üstelik karaktere ilişkin yorumu da epey farklı: "Herkesin kendi hayatı. Kim, nerede, nasıl yaşamak istiyorsa, öyle yaşar. Damgalamak isteyenler, herkesi damgalar."

Yalan Dünya'nın Gözde'sinden samimi açıklamalar

"ENERJİMİZ BENZİYOR"

Peki, Gözde, 'Gözde'ye ne kadar benziyor? "Sık olmasa da gezmeyi seven biriyim fakat böyle dedikodu yapıp, ortalıkta boş boş takılmıyorum. Tek benzerliğimiz enerjik ve eğlenceli olmamız" diyor.
Ailesinin, erkek arkadaşının da karakterini yadırgamadığını, kendisini desteklediklerini ekliyor. Genç oyuncu, Gülse Birsel'e hayran, ondan da dizideki diğer oyunculardan da çok şey öğrendiğini anlatıyor. Ama hedefinde sit-com dizilerinden fazlası var. İleride çok farklı rollerle karşımıza çıkmayı planlıyor.

Yalan Dünya'nın Gözde'sinden samimi açıklamalar, gözde fidan, yalan dünya, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search