2018-06-23 16:58:01

Üsküdar'da aile faciası

Dün sabah saatlerinde Üsküdar Yavuztürk Mahallesi'nde, Aslan Güleryüz ile 3 oğlu arasında tartışma çıkmış ve tartışma sonucu baba 3 oğlunu da bıçakla yaralamıştı. Bıçaklanan çocuklardan Onur ve Ahmet Güleryüz olay yerinde hayatını kaybederken, Orçun Güleryüz ise yaralanmıştı.

Üsküdar'da aile faciası

ADLİYEYE GÖNDERİLDİ

Yavuztürk Mahallesi Orhan Sokağı'nda dün sabah yaşanan olayın ardından olay yerinden kaçan baba yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi.

Savcılıkta ifadesi alınan Güleryüz, "alt soydan akrabayı kasten öldürmek" ve "alt soydan akrabayı kasten öldürmeye teşebbüs etme" suçlarından tutuklanması talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi.

"EŞİM SEBEP OLDU"

Hakimlikteki sorgusunda daha önceki ifadelerini tekrar eden Güleryüz, olaylara eşinin neden olduğunu savundu.

DNA TESTİ İSTEDİ

Kendisinin senelerdir doldurulduğunu iddia eden şüpheli Güleryüz, "Çocuklarıma ve Sefer Güleryüz'e DNA testi yapılmasını istiyorum. Çocuklarımın benden olmadığını düşünüyorum. Ağabeyim Mustafa Güleryüz bana daha önce 'Çocuklarını kes, hacının kapısının önüne at' dedi. Hacı dediğimiz de amcamdır. Ekleyeceğim bir husus yoktur." ifadelerini kullandı.

Üsküdar'da aile faciası

TUTUKLANDI

Hakimlik, kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren olay yeri inceleme ve kolluk tutanağına, adli rapor ile dosya kapsamına göre şüpheli Güleryüz'ün, "alt soydan akrabayı kasten öldürmek" ve "alt soydan akrabayı kasten öldürmeye teşebbüs etme" suçlarından tutuklanmasına karar verdi.

Üsküdar'da aile faciası, İstanbul, Üsküdar, Kadıköy, adliye, adalet sarayı, polis, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search