2018-06-20 00:48:47

Ünlü dizinin fragmanını 15 saatte 6 milyon kişi izledi

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan "Game Of Thrones"un 6. sezonunun bir fragmanı daha yayınlandı. Dizinin dün yayınlanan uzun fragmanını 15 saatte 6 milyondan kişi izledi.

Ünlü dizinin fragmanını 15 saatte 6 milyon kişi izledi

6 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

George R. R. Martin'in epik fantezi serisi "Buz ve Ateşin Şarkısı"ndan uyarlanan "Game of Thrones"un 2 dakikaya yakın süren fragmanı yayınlandı. Fragmanı, 15 saatte 6 milyonun kişi tarafından izlenerek rekor kırdı.

Ünlü dizinin fragmanını 15 saatte 6 milyon kişi izledi

İLK BÖLÜM 24 NİSAN'DA

Yeni fragmanda fonda İrlandalı şarkıcı James Vincent McMorrow'dan "Wicked Game" şarkısı çalıyor. 5. sezonun sonunda öldürülen "Jon Snow" karakterinin bu sezonda geri dönüp dönmeyeceği hakkında bir ipucu verilmeyen fragmanda, "Daenerys Targaryen" (Khalessi) karakterinin esirler arasında yürüdüğü görüntüler de "Ejderhaların Annesi'nin" akıbeti konusunda izleyicide merak uyandırıyor. Serinin 6. sezonunun ilk bölümünün 24 Nisan'da yayınlanması bekleniyor.

Ünlü dizinin fragmanını 15 saatte 6 milyon kişi izledi, Game Of Thrones, yabancı, dizi, fragman, seri, Buz ve Ateşin Şarkısı, Jon Snow, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search