2018-06-20 00:55:33

Serena Williams Reddit'in kurucusuyla nişanlandı

Serena Williams Reddit'in kurucusuyla nişanlandı

Serena Williams, Ohanian ile Roma'da nişanlandığını Reddit üzerinden duyurdu. Williams, aldığı evlilik teklifini sosyal medya platformunda yazdığı şiirvari bir metin ile açıkladı.

DÜĞÜN TARİHİ HENÜZ AÇIKLANMADI

Ünlü tenisçi, Ohanian'ın tanıştıkları Roma'da kendisine evlenme teklifinde bulunduğunu, kendisinin de teklifi kabul ettiğini söyledi. Çiftin düğün tarihi ise henüz açıklanmadı.

EYLÜL AYINDA REKOR KIRMIŞTI

Serena Williams 2016'da yedinci Wimbledon tek kadınlar şampiyonluğunu kazanmış ancak dünya sıralamasında ikinci sıraya düşmüştü.

Williams'ın kariyerinde tek kadınlarda 22 Grand Slam şampiyonluğu bulunuyor.Amerikalı tenisçi Eylül ayında kariyerinin 308. Grand Slam maçını kazanarak, İsviçreli Roger Federer'e ait rekoru kırmıştı.

Serena Williams Reddit'in kurucusuyla nişanlandı

BİR YILDAN UZUN SÜREDİR BİRLİKTELER

35 yaşındaki Serena Wiliams ile 33 yaşındaki Alexias Ohanian 2015'in sonbaharında tanışmışlardı.Çiftin aşkalarını çoğunlukla gözlerden uzak bir şekilde yaşadıkları biliniyordu.

2005'TE REDDİT'İ KURMUŞTU

Williams'ın nişanlanlısı Alexias Ohanian ise Reddit'i 2005'te üniversite arkadaşı Steve Huffman'la birlikte kurmuştu. Reddit kullanıcıları sosyal medya platformu üzerinde belli konulara dayalı gruplar oluşturup birbirleriyle özgürce tartışabiliyor.

Serena Williams Reddit'in kurucusuyla nişanlandı

Serena Williams Reddit'in kurucusuyla nişanlandı, serena williams, reddit, Alexias Ohanian, nişan, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search