2018-02-23 15:23:23

Şehidin adı Çankaya'da bir parkta yaşatılacak

şehit

Artvin’in Şavşat ilçesinde Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna pusu kuran teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Fatih Çaybaşı’nın adı Öveçler Mahallesi’nde yapılan yeni bir parka veriliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen şehide Allah’tan rahmet dileyerek başladığı konuşmasında; “Genel Başkanımıza, partimize ve ülkemize karşı yapılmış olan bu saldırıyı nefretle kınıyorum. Türkiye uçurumun kenarından dönmüş ve büyük bir tehlike atlatmıştır” ifadelerinde bulundu.

"TERÖRE KARŞI VERİLECEK EN İYİ CEVAP FATİH ÇAYBAŞI’NIN ADINI YAŞATMAKTIR"

“Teröre karşı duruşu, devlet adamlığı, Atatürk’e, cumhuriyete, demokrasiye, halka ve ülkeye olan bağlılığı nedeniyle saldırıya maruz kalan Genel Başkanımızı bu saldırıda korurken şehit olan askerimiz Fatih Çaybaşı’na çok büyük bir borcumuz bulunmaktadır” diyen Taşdelen, teröre, Cumhuriyet ve demokrasi karşıtlarına verilecek en önemli yanıtın şehidin adını yaşatmak olduğunu da belirterek, “O nedenle şehidimizin adını Atatürk’ün Çankaya’sında yaşatacağız" dedi.

Şehidin adı Çankaya'da bir parkta yaşatılacak, Çankaya Belediyesi, Jandarma Er Fatih Çaybaşı, Çankaya, park, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search