2018-02-23 15:00:37

Seçkin Piriler 7 kilo verdi

Seçkin Piriler ile Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 5 yıllık aşkın ardından 2010’da evlenmişti.

Kaan Tangöze eşini 10 ay önce tanıştığı şarkıcı Kıvılcım Ural ile aldatmıştı. Çift, oğulları Hakan ve Volkan’a rağmen geçen ay boşanmıştı.

Eski manken Seçkin Piriler

Seçkin Piriler 7 kilo verdi

ÜZÜNTÜDEN 7 KİLO VERDİ

Üzüntüden 7 kilo veren Seçkin Piriler, daha fazla kilo vermemek için de bir uzmana başvurdu.

KAAN'IN ARKADAŞIYLA EĞLENDİ

Seçkin Piriler önceki akşam Kadıköy’deki rock barda, Hayko Cepkin konserini izledi. Kendisine objektiflerden kaçan, adını vermek istemeyen bir genç eşlik etti. Bu kişinin Kaan Tangöze’nin 13 yıllık arkadaşı Viron Kapıdağ olduğu ortaya çıktı. Viron Kapıdağ, Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze’nin 6 yıl önce Ulus, Bizim Tepe’de yapılan düğünlerinde de görüntülenmişti.

Seçkin Piriler 7 kilo verdi

"DUMAN POSTERİNİ BEN YIRTMADIM"

Bu arada ikilinin, eğlendiği gecede şöyle bir iddia ortaya atıldı: Seçkin Piriler çakırkeyf oldu. Kulübün duvarlarında gördüğü Duman posterlerini yırtıp attı. Bu sırada bağırıp çağırıp ağladı. Arkadaşları tarafından zor sakinleştirildi.

Seçkin Piriler, “İddia kesinlikle doğru değil. Posterlerin yırtıldığından bile haberim yok. Kimin yaptığını nereden bileyim? Kötü şeyler yaşamış olabiliriz. Hiçbirini unutmam mümkün değil. Ama Kaan’dan asla nefret etmiyorum” dedi.

Seçkin Piriler 7 kilo verdi

Seçkin Piriler 7 kilo verdi, Seçkin Piriler, Kaan Tangöze, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search