2018-02-25 06:54:08

Şahan kilo alıyor Selin zayıflıyor

Şahan kilo alıyor Selin zayıflıyor

Aşkın gözü kördür! Bugüne kadar birçok güzelle aşk yaşayan Şahan Gökbakar, yeni ilişkisinde büyük bir farka imza attı... Bir süredir tasarımcı ve oyuncu Selin Ortaçlı ile birlikte olan Şahan, ilişkisi başladığından beri verdiği kiloları geri aldı. Yeniden 135 kiloya çıkan komedyen her geçen gün şişmanlarken; sevgilisi ise tam tersiydi. Selin Ortaçlı, yaz başından beri bir hayli zayıfladı.

KOMEDYEN ZAYIF SEVİYOR

Şimdilerde 56 kilodan 49 kiloya düşen Selin Ortaçlı ile Şahan Gökbakar'ın kiloları arasındaki fark; 86 oldu. Kaba bir hesapla; güzel oyuncu, Şahan'ın sadece 3'te 1'i kadardı... Ünlü komedyenin; bundan önceki sevgilileri Doğa Rutkay, Merve Sevi ve Berrak Tüzünataç ile arasındaki kilo farkı da Selin Ortaçlı ile olan uçuruma bir hayli yakındı.

Yaklaşık 6 aydır birlikte olan Selin Ortaçlı ile Şahan Gökbakar, birlikte yakalanmamayı başardı. Eğlendikleri mekanlardan ayrı çıkan çift, tatil için ise komedyenin yatını tercih ediyor.

Takvim

Şahan kilo alıyor Selin zayıflıyor, Şahan Gökbakar, Selin Ortaçlı, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search