2018-05-27 10:35:51

Rize haberleri

 • Gerçek bir Karadeniz turu

  Karadeniz turu adı altında size sunulan şehir içi gezilere kanmayın, fazlasını isteyin. Gerçek bir kültür, gerçek bir Karadeniz yaşamı görmek için daha yukarılara çıkın.

 • Gerçek bir Karadeniz turu

  Karadeniz turu adı altında size sunulan şehir içi gezilere kanmayın, fazlasını isteyin. Gerçek bir kültür, gerçek bir Karadeniz yaşamı görmek için daha yukarılara çıkın.

 • Rize'nin en yüksek debili şelalesine turist akını

  Rize'de Kaçkar Dağları Milli Parkı'nda bulunan, bölgenin en yüksek debi özelliğine sahip Palovit Şelalesi, özellikle Arap turistlerin akınına uğruyor.

 • Rize'de trafik kazası: 1 ölü

  Rize Derepazarı'nda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.

 • Çoban bulunamayan sürüye ithal çoban

  Rize'de 450 küçükbaş hayvan sürüsü sahibi olan bir kişi, aylık 2 bin liraya çoban bulamayınca çareyi Azerbaycanlı Kadir Niftaliyev'de buldu.

 • Üniversite adayları için son prova

  Trabzon'da, Karadeniz Teknik Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen 'Üniversiteye Yolculuk Projesi' kapsamında 4. Yükseköğretim Kurumları Sınavı son provası gerçekleştirildi.

 • Muharrem İnce Rize'de konuştu

  CHP’nin cumhurbaşkanı adayı İnce, Rize mitinginde yaptığı konuşmada, "3. köprüyü Erdoğan yaptı, 4. köprüyü de Muharrem İnce yapar." dedi.

 • Erdoğan-İnce görüşmesinin ayrıntıları

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Muharrem İnce'ye "Farklı aday tarifleri yapılıyordu ama siz çıktınız" dediği öğrenildi.

 • 'Çayınızı belirlenen fiyatın altında satmayın' uyarısı

  ÇAYKUR Genel Müdürlüğü, "Çayınızın tamamını alacağımızı biliniz ve hiçbir şekilde çayınızı belirlenen fiyatın altında satmayınız." açıklamasında bulundu.

 • Rafting botu devrildi: Arap turist hayatını kaybetti

  Rize’nin Ardeşen ilçesi Yamaçdere köyü mevkiinde Fırtına Deresinde rafting yapan bir Arap turist, botun alabora olması sonucu hayatını kaybetti.

 • Çay nerede içilir

  Çay denince Rize’den başka yer tanımıyoruz ama çay sektöründeki rekabet, dünyanın dört bir yanında filizleniyor. O zaman çay içmeye nereye gidiyoruz?

 • Çay nerede içilir

  Çay denince Rize’den başka yer tanımıyoruz ama çay sektöründeki rekabet, dünyanın dört bir yanında filizleniyor. O zaman çay içmeye nereye gidiyoruz?

 • Annesiz ayılara bebek gibi bakıyorlar

  Ormanlık alanda bulunan 3 yavru ayı, koruma altına alındı. Yavru ayıların bakımı uzman veterinerlerce yapılırken, bakıcılar da ayılara adeta bebek gibi bakıyor.

 • Türkiye'de en fazla ölüme neden olan hastalıklar açıklandı

  Türkiye'de geçen yıl ölümlerin yüzde 39,7'sinin dolaşım sistemi hastalıklarından kaynaklandığı belirlendi.

 • Ayı barınağının 3 yavrusu kefir ve balla besleniyor

  Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü 12'nci Bölge Müdürlüğü'nce korumaya alınan yavru ayılardan 2'si Artvin'de, 1'i de Rize'de bulundu.

 • Rize'de sahte bilet ile yüzlerce kişiyi dolandırdılar

  Rize'de, bedensel engelliler yararına düzenlendiği belirtilen tiyatro bileti satın alan kişiler, boş salonla karşılaştı.

 • Kestiği ağaç üzerine düştü

  Rize'de ormanlık alanda kestiği ağacın altında kalan yaşlı adam 112 personelince hastaneye kaldırıldı.

 • Okullaşma oranında Rize ve Bolu'nun başarısı

  Türkiye'de okullaşma oranında en fazla artış ortaöğretimde gerçekleşti. Oranın en yüksek olduğu iller yüzde 100 ile Rize ve Bolu olurken, Muş ise en düşük il oldu.

 • Muharrem İnce’nin Rize mitinginde gerginlik Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Rize'de düzenlediği miting sırasında gerginlik yaşandı. Çıkan gerginlikte bir kişi ...
  Muharrem İnce Rize Mitingi 11 Mayıs 2018 CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Rize konuşması . Yeni videoları kaçırmamak için ...
  LA VERA STORIA DI RIZE KAMISHIRO, RIZE L'INGORDA! [TOKYO GHOUL] Chi è Rize Kamishiro? Sicuramente è uno dei personaggi più misteriosi di Tokyo Ghoul!! In simbiosi con Kaneki. Uno dei Ghoul più potenti in Tokyo Ghoul.
  Rize - Good Day Music video by Rize performing Good Day. (C) 2017 Epic Records Japan, a division of Sony Music Labels Inc. http://vevo.ly/7B9KWj.
  VLOG | Rize Tatilim - Gamze Ekşi Merhaba, bu videoda sizlere Rize tatilimde neler yaptığımı gösterdim. Bu videoda Rize'ye gittiğinizde neler yapabileceğinizi az da olsa bulabilirsiniz :) Videoyu ...
  Rapnos - Rize (Official Video) 2645 Records'a Abone ol - https://goo.gl/gD3uvZ Rapnos - Rize 2645 Records - Abdullah Özdoğan Bu Şarkıyı Aşağıdaki Linklerden İndirebilir ve ...
  20 things about Tokyo Ghoul Binge Eater Rize Vid#25 Got Time? Check out these other videos: Tokyo Ghoul: Eto Yoshimura - https://youtu.be/i-R8GCG4pHQ Arima - https://youtu.be/NSWdSmp-HBc Juuzou ...
  Vlog - Karadeniz Seyahatim - Rize & Artvin Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/FiKtQJ Karadeniz seyahatimizden döner dönmez ayağımızın tozuyla videosu da hazır! Her yıl bir kere soluğu ...
  Kaneki and Rize dialogue Episode 12, 1ª Season Song: Rize melody.
  Rize David LaChapelle traditional african dance sequence Rize is an American documentary movie starring Lil' C, Tommy Johnson, also known as Tommy the Clown, and Miss Prissy. The documentary exposes the new ...
  RIZE North Turkey HD Video Filming the most important places in Rize,Turkey With an explanation in English. Ayder Plateau, Camlihemsin, Ataturk House, Zil Castle, Ridos Hotel ...
  Rize Dancing Condensed Rize documentary remembered. Crumping, clowning and stripper dancing in LA, back in the day. I own the rights to none of this. Brought back a concentrated ...
  RIZE 「KAMINARI」TOUR 2010 EXPERIENCE from LIVE DVD 「PIECE」 ・ RIZE最新シングル「SILVER」 2017年3月1日発売 【通常盤】ESCL-4828 ¥1297(税抜) 【期間生産限定盤】ESCL-4929 ¥1297(税抜) ...
  Rize (I Krump - Flii Stylz).avi Montage : Nico Ginet Film-documentaire : Rize de David Lachapelle Musique : I Krump - Flii Stylz.
  Battlezone - RIZE Krump battle from the movie RIZE. Songs: Rize Score Suite - Flii Stylz & Red Ronin Break it on down (Battlezone) - Flii Stylz.

  Load More

  Newsletter

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

  Search