2018-06-18 18:10:37

Özge Ulusoy Ahu Yağtu’yu sildi

Özge Ulusoy Ahu Yağtu’yu sildi

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’nun iş adamı Hacı Sabancı ile önceki akşam Emirgan’daki “Gizli Kalsın” isimli mekanda yakınlaştığı öne sürüldü. Ahu Yağtu bu iddiayı yalanlarken Özge Ulusoy’dan sürpriz bir hamle geldi. Hacı Sabancı ile 6 yıllık ilişkisini 3 ay önce bitiren Ulusoy, arkadaşı Ahu Yağtu’yu artık sosyal medyada takip etmiyor.

Özge Ulusoy Ahu Yağtu’yu sildi

"ENİŞTECİ KURBANI"

Ulusoy’a en büyük destek Demet Akalın’dan geldi. Akalın, Ulusoy’a Instastory’den “Başarı en güzel ilaçtır gülüm, daim olsun.” dedi. Kısa bir süre sonra da “İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar ederi vardır... En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin enişteci kurbanı olduğunu öğrendik.” notuyla kafaları karıştırdı.

YAKIN ARKADAŞLARDI

Ahu Yağtu, yakın arkadaşı Cansu Dere'yle de onun eski aşkı Cem Yılmaz'la beraber olduğu için küsmüştü. Cansu Dere, Özge Ulusoy ve Ahu Yağtu bir dönem sık sık beraber defilelerde yer alıyordu ve yakın dostluklarıyla dikkat çekiyordu.

Özge Ulusoy Ahu Yağtu’yu sildi

Özge Ulusoy Ahu Yağtu’yu sildi, özge ulusoy, hacı sabancı, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search