2018-06-23 01:19:51

Oyuncu İlker İnanoğlu gözaltında

Oyuncu İlker İnanoğlu gözaltında

Oyuncu İlker İnanoğlu gözaltında

İstanbul'da düzenlenen bir uyuşturucu operasyonunda, oyuncu İlker İnanoğlu'nun da aralarında bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışma kapsamında Atatürk Havaalanında operasyon gerçekleştirildi.

ŞAHİN MENGÜ'NÜN OĞLU DA GÖZALTINDA

Operasyonda, oyuncu İlker İnanoğlu'nun da aralarında bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Bu kişiler arasında bulunan Burak Mengü'nün, CHP eski Milletvekili ve avukat Şahin Mengü'nün oğlu olduğu ifade edildi. Buran Mengü'nün kardeşi Nevşin Mengü de Cnntürk ekranlarının haber spikerliği yapıyor.

ADLİYE'DE SERBEST BIRAKILDILAR

Alınan bilgiye göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışma kapsamında gözaltına alınan ve İstanbul Adliyesine sevk edilen 13 şüpheliden 4'ü, Adli Tıp Kurumunda sağlık kontrolünden geçirildi. Aralarında oyuncu İlker İnanoğlu ile CHP eski milletvekili avukat Şahin Mengü'nün oğlu Burak Mengü'nün de bulunduğu 4 kişi, daha sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

İşte o görüntüler

Oyuncu İlker İnanoğlu gözaltında, ilker inanoğlu, şahin mengü, polis, gözaltı, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search