2018-06-23 17:00:47

Ölü doğan bebeğin 'başı delik' iddiasına polis incelemesi

Suriye'deki iç savaştan 2014'de kaçarak Bursa'ya gelen 24 yaşındaki Suat Nalis, 3'üncü çocuğuna hamile kaldı. Eşi Muhammet Aşur ile Adana'ya yakınlarını ziyarete gelen 9 aylık hamile Suat Nalis sancılanınca dün akşam Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne kaldırıldı. Ölü olarak dünyaya gelen erkek bebeğin, anne karnında tam gelişmediği anlaşıldı.

Ölü doğan bebeğin 'başı delik' iddiasına polis incelemesi

"BEBEĞİN BAŞINDA DELİK VAR"

İşlemlerinin ardından Suriyeli bebek defnedilmesi için ölüm raporuyla babasına teslim edildi. Defnedilmek üzere Küçükoba Mezarlığa getirilen bebek, görevliler tarafından gasilhanede yıkanırken baba bebeğin başında delik olduğunu iddia edip polise haber verilmesini istedi. Mezarlığa gelen ekipler, bebeği inceleyip babasının ifadesini aldı. Bebeğinin 9 aylık ve sağlıklı doğduğunu iddia eden baba Aşur, "Ben doktor değilim ama bebeğin başında bir delik var" dedi. Ölüm raporunu inceleyen polisler, bebeğin başında da bir delik olmadığını görünce babaya bilgi verdi. Suriyeli baba şikayetçi olmayacağını söyleyince, yıkanıp kefenlenen bebeğin cenazesi toprağa verildi.

Ölü doğan bebeğin 'başı delik' iddiasına polis incelemesi, Suriyeli, Adana, hastane, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search