2018-05-21 03:53:24

Nevşin Mengü ekrandan uzaklaştırıldığını söyleyemedi

Nevşin Mengü ekrandan uzaklaştırıldığını söyleyemedi

CNN Türk Ana Haber spikeri Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptığı görüşmeyi "Girdisi çıktısı 23 dakika sürdü." sözleriyle küçümsedi.

Bu sözlerinden sonra eleştiri oklarının hedefi olan Nevşin Mengü, CNN Türk yönetimi tarafından ekrandan uzaklaştırıldı.

"MOTORU YAKIYORSUN"

Ekranlardan uzak kalan Mengü, Xoxo'ya verdiği röportajda "Mesleği güncel kalmak olan birisi hiç ara verir mi?" sorusuna "Tabii verir, daha doğrusu vermek zorundadır. Aksi halde ara vermeden yola devam edince motoru yakıyorsun." şeklinde yanıt verdi.

Nevşin Mengü ekrandan uzaklaştırıldığını söyleyemedi

"İNSAN POLİTİK BİR HAYVANDIR"

Nevşin Mengü'nün röportajından bir kısım;

Doğallığıyla ön planda olan birisi stratejik hamleler yapmalı mıdır?

İster istemez yapıyoruz, Aristotales’in söylediği gibi, insan politik bir hayvandır. Haliyle insan kendi kafasında bir şeyleri organize etmeden duramıyor.

Doğru yolda olduğunu, inandığın yolda giderken anlayabilir misin?

Hayır, çünkü bazı yollar çok çetrefilli ve zor oluyor, bu yüzden sorgulamak yerine yolun sonunu beklemek daha doğru oluyor.

EKRANA DÖNEMEDİ

Görevine yeniden başlama ümidiyle tatilden dönen Mengü, ekrana çıkarılmayınca "Akşama görüşürüz" tweet'ini silmek zorunda kalmıştı.

Nevşin Mengü ekrandan uzaklaştırıldığını söyleyemedi

Nevşin Mengü ekrandan uzaklaştırıldığını söyleyemedi, nevşin mengü, cumhurbaşkanı, recep tayyip erdoğan, abd, donald trump, tweet, aristotales, insan, röportaj, cnn türk, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search