2018-06-19 11:47:54

Monica Bellucci yaşlanmaktan çekinmiyor

Bir süre önce yollarını ayırdığı Fransız aktör Vincent Cassel ile evliliğinden; biri 11 diğeri 5 yaşında iki kız çocuğu sahibi olan Monica Bellucci, bu filmde rol almasının kadın oyuncular için yeni bir yol açtığını söyledi.

Monica Bellucci yaşlanmaktan çekinmiyor

51 yaşındaki güzel oyuncu "Daha önce bu yaşta bir kadının Bond karakterini baştan çıkardığını hiç görmemiştik. Belki şimdi olgunluk çağındaki kadın oyuncular için bir şeyler değişir" dedi.

FİLME UYGUN MAKYAJ YAPILDI

Monica Bellucci, yönetmen Sam Mendes'in, filmde canlandırdığı Lucia Sciarra karakterinin yaşlı, depresif, umutsuz ve yalnız görünmesini istediğini de belirterek "Mendes, tüm bu duyguların; umutsuzluk, acı ve yalnızlığın Lucia karakterinin yani filmde benim yüzümde görünmesini istedi. Bu yüzden buna uygun bir makyaj yapıldı. Lucia'nın gerçekten 50'yi yaşlarında görünmesi için bu gerekliydi" diye konuştu.

Monica Bellucci yaşlanmaktan çekinmiyor

Her ne kadar artık gençlik yıllarını geride bırakmış olsa da Monica Bellucci bulunduğu yaşta olmaktan mutlu. "Ben 20 yaşında olmak istemezdim, siz ister misiniz" diye de ekledi. Bellucci, yaşlanmanın gerektirdiklerinden de hoşlandığını çekinmeden söyledi.

"MENOPOZA GİRMEYİ HEYECANLA BEKLİYORUM"

Bunlardan biri gözlükler diğeri de menopoz. "Menopoza girmeyi heyecanla bekliyorum" diyen Bellucci "Yakında benim de başıma gelecek bir durum bu. Evet, bünyeniz belki biraz çılgınlaşabilir bu süretçe. Ama birkaç ay ya da bir yıl sonra her şey yeniden yoluna girer. Bu yaşamın doğal bir süreci ve bu yüzden gergin değilim" diye konuştu.

Monica Bellucci yaşlanmaktan çekinmiyor

ESTETİK MÜDAHALEYİ DOĞAL KARŞILIYOR

Monica Bellucci yaşlanma sürecinde kadınların kendilerini iyi hissetmek için estetik müdahaleye başvurmasını da doğal karşılıyor. Güzel oyuncu "Herkes ihtiyacı olanı ister. Eğer estetik operasyon istiyorsanız neden olmasın" dedi. Bellucci, her ne kadar yaşlanmaktan korkmadığını söylese de henüz saçındaki beyaz telleri gözler önüne sermeye hazır olmadığını da belirtti. Bu konuda kendisine yardımcı olan iyi bir kuaförü olduğunu da sözlerine ekledi Bellucci. Ama "bazı arkadaşlarım var ve beyaz saçlarla çok güzel görünüyorlar" demeyi de ihmal etmedi.

Monica Bellucci yaşlanmaktan çekinmiyor, Vincent Cassel, James Bond, Monica Belucci, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search