2018-06-21 05:41:25

Michelle Obama-Melania Trump görüşmesi

Michelle Obama-Melania Trump görüşmesi

ABD Başkanı Barack Obama ile başkanlığa yeni seçilen Donald Trump, yönetimin devir sürecini görüşmek üzere dün Beyaz Saray’da ilk kez bir araya geldi.

HALEF-SELEF GÖRÜŞMESİ

Obama ile Trump’ın görüşmesi esnasında, First Lady Michelle Obama da Trump’ın eşi Melania Trump'ı konuk etti.

Michelle Obama-Melania Trump görüşmesi

MİCHELLE OBAMA TRUMP'A SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Trump'ın 2005'te kaydedilen bir videoda, kadınlar hakkında yaptığı müstehcen yorumlara tepki verenlerin başında Michelle Obama vardı. Michelle Obama, Trump'ın sözlerini "İğrenç, zalim, acı verici ve korkutucu" şeklinde nitelendirmişti.

"KADINLARA YÖNELİK CİNSEL SALDIRISI HAKKINDA BÖBÜRLENDİĞİNİ GÖRDÜK"

Obama, "Bu seçimlerde hayatı boyunca ve seçim kampanyası sırasında kadınlar hakkında şoke edici ve aşağılayıcı şeyler söyleyen bir başkan adayımız var. Geçen hafta bu adayın kadınlara yönelik cinsel saldırısı hakkında böbürlendiğini gördük. Bir ABD başkan adayının kadınlara yönelik cinsel saldırısı hakkında böbürlendiğini söylediğime inanamıyorum." sözleriyle tepki göstermişti.

Michelle Obama-Melania Trump görüşmesi

Michelle Obama-Melania Trump görüşmesi, ABD, Melania Trump, michelle obama, donald trump, barack obama, beyaz saray, , en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search