2018-02-24 11:01:27

Merve Sevi de balkonda yakalandı

Merve Sevi de balkonda yakalandı

Merve Sevi de balkonda yakalandı

2010 yılında komedyen Şahan Gökbakar ile yaşadığı aşkla gündeme gelen oyuncu Merve Sevi, önceki gece sevgilisi ile gittiği Catz isimli mekanda alkolü fazla kaçırınca eski sevgilisinin 3 yıl önce Berrak Tüzünataç'la birlikte gündeme bomba gibi düşen pozlarının benzerine imza attı.

DAKİKALARCA ÖPÜŞTÜLER

Bir arkadaşının doğumgünü için mekana gelen Sevi'nin güzel başlayan gecesi, gazeteciler tarafından görüntülenmesiyle zehir oldu. Geceye gayet mutlu başlayan çift çalan müziklerle coşarken, ilerleyen saatlerde alkolün dozunu fazla kaçırınca yoldan geçenlere aldırış etmeden mekanın balkonunda dakikalarca dudak dudağa öpüştü.

Merve Sevi de balkonda yakalandı

"ŞİMDİ YANDIM"

Bu romantik anlar, patlayan flaşlarla son bulurken, adeta şok olan oyuncu, hemen sevgilisinin yanından uzaklaşarak arkadaşlarına "Şimdi yandım" diye bağırdı. Mekandan sevgilisi ile ayrılan Sevi, sorulan soruları duymazlıktan gelerek taksiye binip uzaklaştı.

ŞAHAN DA YAKALANMIŞTI

Hatırlanacağı üzere Şahan Gökbakar da geçtiğimiz yıllarda Berrak Tüzünataç ile balkonda yakalanmış ve magazin camiası uzun süre bu olayı konuşmuştu.

Merve Sevi fotoğrafları için tıklayınız!..

Merve Sevi de balkonda yakalandı , merve sevi, balkon, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search