2018-06-21 05:29:22

Liseli Melis'in ölümüne sebep olan sürücü serbest kaldı

İzmir'in Konak İlçesi'nde, direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpan motosikletin sürücüsü Burak Haşlak'ın 3 bin TL kefaletle serbest bırakılmasına, aynı kazada motosiklette bulunan ve hayatını kaybeden 16 yaşındaki Melis Kadriye Uçak'ın ailesiyle arkadaşları isyan etti.

TUTUKLANMASI İSTENDİ

Liseli gencin eğitim gördüğü okul önünde toplanan ailesi ve arkadaşları, 4 yıl önce de karıştığı trafik kazasında 1 kişinin ölümüne 1 kişinin de yaralanmasına neden olup tutuklanan daha sonra cezaevinden çıkan Haşlık'ın tutuklanmasını istedi.

Liseli Melis'in ölümüne sebep olan sürücü serbest kaldı

İKİNCİ ÖLÜMLÜ KAZASI

Gözü yaşlı anne Güler Erdeniz, "Kızımın ölümüne neden olan kişinin ikinci ölümlü kazası, serbest bırakılmasına çok üzüldüm. Önceki kaza nedeniyle tutuklanmış ve 15 gün önce denetimli olarak serbest bırakılmış. Ben başka kimsenin ölmesini istemiyorum. Olayı gören bir kişiye ulaştım ve motosikletin saatte 120 kilometre hızla gittiğini söyledi. Ancak motosiklet sürücüsü saatte 40 kilometre hızla gittiğini söylemiş. Yalan ifade vermiş. Sürücünün babası görüşmek için bizi arıyor.

ÖNCEKİ DAVADA 5 BİN TL PARA TEKLİFİ..

Önceki olayda, ölen kişinin evine gidip 5 bin TL para teklif etmişler ve davadan çekilmelerini istemişler. Aynı kazada ağır yaralanan kişinin de evine gitmişler ve şikayetten vazgeçmemişler. Bizlerle de anladığım kadarıyla anlaşmak istiyorlar ama biz mahkemede görüşeceğiz. Gerekirse evimi satar yine de mahkemede bu işin sonuna kadar takipçisi olurum." dedi.

Liseli Melis'in ölümüne sebep olan sürücü serbest kaldı

Liseli Melis'in ölümüne sebep olan sürücü serbest kaldı

Liseli Melis'in ölümüne sebep olan sürücü serbest kaldı, İzmir, konak, sürücü, mahkeme, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search