2018-04-21 06:51:13

Koalisyon dönemi Tansu Çiller - Mesut Yılmaz kavgası

Koalisyon dönemi Tansu Çiller - Mesut Yılmaz kavgası

CHP'nin ekonomiden sorumlu genel başkan yardımcısı Selin Sayek Böke Habertürk canlı yayınında koalisyon hükümetlerini yere göğe sığdıramadı.

CHP'Lİ BÖKE: KOALİSYON DÖNEMİ EKONOMİ DAHA İYİYDİ

Böke'ye göre koalisyon dönemlerinde Türkiye'nin ekonomik büyüme rakamları, tek parti iktidarı olan dönemlerden daha hızlı ve daha verimli.

KOALİSYON KAVGALARINI HATIRLIYOR MUSUNUZ?

Böke'nin koalisyon güzellemelerinin ardından internette herkesin erişebileceği bir videoyu bulduk. Videoda 90'lı yıllarda Türk siyaseti, yani koalisyon dönemleri ekonomik gelişim düzeyimiz ve yapılan tartışmalar çok net ortaya çıkıyor.

'1.5 KATRİLYON NEREDE' KAVGASI

Bir havalimanının içinde yer alan tek bir binanın, hangarın açılışının bile konu edinebildiği tartışma programları hala hafızalarda. Başbakan Tansu Çiller'in 1.5 katrilyonun hesabını veremediği, Mesut Yılmaz'ın '14 havalanının temel atılmasına hazırlık aşamasına gelmesi' projeleri için "onları biz yaptık" kavgası.

SELİN HANIM İZLE GÖR

İzleyin, Selin Sayek Böke'ye de izletin, 90'lı koalisyon döneminde Türkiye'nin gündemi neydi? Şu an ne?

Koalisyon dönemi Tansu Çiller - Mesut Yılmaz kavgası

Koalisyon dönemi Tansu Çiller - Mesut Yılmaz kavgası, selin sayek böke, habertürk, tansu çiller, mesut yılmaz, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search