2018-06-21 05:43:53

Kemal Kılıçdaroğlu'nun son gafı İZLE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında milletvekillerine hitap etti.

KILIÇDAROĞLU'NUN SON GAFI

Kılıçdaroğlu, sık sık gündeme geldiği gaflarının arasına yeni gaf daha ekledi. CHP Lideri, konuşması sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik eleştirilerini sürdürürken "Allah'tan korkmayan biz" ifadesini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun son gafı İZLE

Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları;

"Hafta sonu güzel bir kongre yaptık. Bize yönelik yazılıp çizilen eleştirilerden ötürü en ufak alınganlık duymuyoruz. Çünkü biz demokrasiyi savunuyoruz. Biz evimize demokrasi getirdik, evine demokrasi getirmeyen ülkesine getiremez.

462 arkadaşımız PM'ye üye olmak istediler. Yarıştılar kendilerini tanıttılar. Eğer biz bu ülkeye birinci sınıf demokrasiyi getireceğiz dediysek evimizde demokrasi var diye isteyebiliyoruz.

Sanıyorlar ki davayı açtılar korkacağız. Allahtan başka kimseden korkmayız. Savcı da olsa, Başbakan da olsa Allah'tan başka kimseden korkmayız. Aslında kendisine diktatör dediğim için değil, diktatör bozuntusu dediğim için bozuluyor. Diktatör de olamıyor. Daha önce diktatör de dedim. Ne zaman ki diktatör bozuntusu dedim o zaman bozuluyor."

Kemal Kılıçdaroğlu'nun son gafı İZLE, CHP, kemal kılıçdaroğlu, demokrasi, recep tayyip erdoğan, kurultay, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search