2018-02-19 22:45:22

onursaladiguzel

İçinden geçtiğimiz karanlık günleri aydınlığa çıkaracak,umudu yeşertecek,geleceği yeniden kuracak olan bu ülkenin gençleridir. Gençliğin umudunu yarınların umudu yapmamıza destek olan herkese teşekkürlerimle. Hep birlikte çok çalışarak devraldığımız bayrağı zirveye taşıyacağız.
BAU Hükümet ve Liderlik Okulu tarafından düzenlenen #siyasetokulu’nda ileride ülkemizin yönetiminde söz sahibi olmak isteyen genç arkadaşlarımız ile bir araya gelerek “iletişim teknolojileri ve sansür” üzerine konuştuk.
Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında ilk #myk toplantımızı gerçekleştiriyoruz.
Hayatımızın merkezine sevgiyi koyup, bugünü sevgiyle yaşayıp, yarına sevgiyle baktığımızda şüphesiz sevginin gücü dünyayı daha güzel ve yaşanabilir hale getirecek. #14Şubat #sevgililergünü kutlu olsun.
Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenlediği Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi'ndeyiz. Çağımızın getirdiği teknolojik gelişmeleri siyasete entegre etme ve teknolojinin getirdiği güvenlik risklerini en aza indirme noktasında deneyimleri dinliyoruz.
İstanbul Milletvekilimiz #enisberberoğlu'nun duruşması için İstanbul Bölge Adliye Mahkemesindeyiz. #Adaletİstiyoruz
36.Olağan Kurultayımızın sonrası ilk #pm toplantımız öncesi Anıtkabir’de Atamızın huzurundayız.
AKP, Türkiye’nin cennet köşelerinden İnceburun’a çevre ve doğa katili nükleer santral yapmakta ısrarcı! #nükleersizsinop
36. Olağan Kurultayımızda beni Parti Meclisi’ne taşıyan yol arkadaşlarım; hepinize yürekten teşekkür ederim. Hak, hukuk ve adalet için mücadeleye devam!
36. Olağan Kurultayımız yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla başladı. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüde..
Mücadelemiz üreten, ürettiğini hakça bölüşen, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda ilerleyen, gelişen ve kalkınan; kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla yaşanabilir bir Türkiye mücadelesidir!
Geleceğimizi karanlığa hapsetmek isteyenlere inat; gün adalet, demokrasi, özgürlük ve eşitlik mücadelesinde birlik olma günüdür!
#İnfografik
Bakan rakamları açıkladı, tablo ortaya çıktı: Eğitim Diyanet'e teslim
goo.gl/7ZJ5YH
Kartal Belediyemizin öncülüğünde Genel Başkanımızın Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilen törende, 700'ü aşkın vatandaşımız tapularına kavuştu. Teşekkürler @altinokoz ...
Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşen Ülke Politikaları Vakfı ve Sarıyer Belediyemizin düzenlediği Yerel Yönetimler ve Adalet Sempozyumu'ndayız.
"Biz unutkan bir ulusuz. Unutuyoruz olup bitenleri. Unutuyoruz ve oğulları kızları ölen ana babaları, kanlı gözyaşlarıyla baş başa bırakıp gidiyoruz." #uğurmumcu'yu katledilişinin 25. yıldönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyorum.
Değerli büyüğümüz #kamergenç'i vefatının 2. yıldönümünde anmak için milletvekillerimizle birlikte Tunceli Nazımiye'deyiz. Saygı ve özlemle anıyorum..
Buradayız Ahparig! #hrantdink
Dün Meclis'te genç kardeşlerimizle birlikteydik.Önce CHP Ankara Gençlik örgütümüzden arkadaşlarımızla, ardından İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencileriyle birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etme şansı yakaladık.
Geçtiğimiz yıl İzmir'de hain terör saldırısını canı pahasına engelleyen #fethisekin'i saygı ve minnetle anıyorum.
2018 yılının yeni ve güzel günlerin başlangıcı olması dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Usta şair Edip Cansever’in dediği gibi, “Bütün iyi kitapların sonunda Bütün gündüzlerin, bütün gecelerin sonunda
Meltemi senden esen
Soluğu sende olan
Yeni bir başlangıç vardır.
...
#2018bütçe için çalışırken #tbt
#algı #minik #aşk @eduyguadiguzel ❤️
#2018bütçe 9.Tur
#bilimsanayiveticaret
#gıdatarımvehayvancılık
#OrmanveSuİşleri Bakanlıkları görüşmelerini tamamladık.
Katledilen 111 can için Maraş'ı unutma, unutturma! #maraşkatliamı
#nuriyevesemih için düzenlenen basın açıklamasına destek verdik. Yükselen tüm itirazlara rağmen, kamuoyunu aylardır oyalayan #ohalkomisyonu'na bir kez daha çağrıda bulunuyoruz: Nuriye ve Semih için çok geç olmadan bir an önce adım atın! #nuriyevesemihyasasın
#tbmm #2018bütçe Bakan Cumhuriyet Halk Partisine dil uzatınca biz...
Dünkü bütçe görüşmelerinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı'na #KİT'lerde çalışan taşeron işçileri hatırlattık. Yeni düzenlemede, KİT'lerde çalışan taşeron işçilerimiz de dahil tüm işçilerimiz ayrımsız, şartsız kadroya alınmalıdır! #ayrımsızherkesekadro
Pazar sabahında #tbmm’den günaydın.2018 Bütçesi için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Bugün BTK bütçesi üzerine konuşacağım...

Load More

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search