2018-01-19 00:39:47

Gaziler Vakfı

📌Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı Resmi Hesabıdır❗Nasuh Akar Mh. Süleymanhacı abdullahoğlu Cd. No:43,1-2 06520 Çankaya/Ankara

Genel Başkanımız Sn. (Gazi) Lokman Aylar ve kahraman Gazilerimiz ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Dekanı olan Aysun Bay Karabulut'u Ziyaret edip
Hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.
@abkarabulut @LokmanAylar @SalihGokceoglu @suatbgc
Kıbrıs gazilerimiz 43 yıldır bekledikleri gazilik madalyalarının devlet töreniyle verilmesini istiyor.
Gurur duy evlat o mezardaki adam; senin ömrün boyunca göğsünde taşıyacağın şeref madalyan.
Selam olsun Türk Milletine
#unutmadık
#minnettarız
#günaydın
#mehmetçikdizisi
Isparta'nın Yalvaç ilçesine bağlı Kırkbaş köyü Hodulluca mevkiinde askeri eğitim amacıyla kullanılan uçağın düşmesi sonucu 2 pilot ve bir teknisyen şehit oldu Allah rahmet eylesin.
17 Ocak 2016

Diyarbakır Sur da terör operasyonlarında şehit olan JÖH Uğur Şahin'i rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Seni de #unutmadık KAHRAMAN
Şehidim.
17 Ocak 2016

Şırnak'ın İdil ilçesinde teröristlerin bombalı saldırısında şehit düşen 3 Özel Harekat Polisi... Mahmut Bilgin, Ersin Yıldırım ve Gültekin, Kahraman Polislerimizi #unutmadık Saygıyla, Gururla, Dualarla Ve Rahmetle Anı[email protected] @PolisHaberVideo
Genel Başkanımız Sn. (Gazi) Lokman Aylar Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Yeter'i makamında ağırladı.
Vatan sevmenin edebiyatı olmaz, cefası olur. Eseri olmaz, ilelebed bitmeyen destanı olur.
Rabbim VATAN, BAYRAK için her türlü şartlarda görev yapan bütün kolluk kuvvetlerimizin ( asker, polis ) yardımcısı olsun.
Selam olsun yiğit Mehmetçiklerimize
#günaydın
Dünyalar güzeli bir şehit kızı. Boynu bükük bırakılan nice şehit çocuklarından sadece biri o. Bizim çocuklarımız gülsün diye kendi evlatlarını yetim bırakanlara selam olsun.

Şehit Polis Adem Cankurtaran
08.09.2015
#unutmadık
Genel Başkanımız Gazi Sn. Lokman Aylar Kıbrıs gazileri ile bir araya geldi. Gazilerimiz ile yakından ilgilenen Aylar, onların sıkıntılarını ve çözüm yollarına dair bilgiler verdi.
Şehitler tepesi boş değil,
Biri var bekliyor.
Ve bir göğüs, nefes almak için;
Rüzgar bekliyor...
Beş yiğit, üç şehit. Mekanları cennet olsun...#unutmadık
#minnettarız
#günaydın
Vakfımız yönetim kurulu olarak, karşılıksız yardımlarından dolayı, İstanbul İl Sağlık Müdürü sayın Prof Dr. Kemal Memişoğluna ve ekibine teşekkür plaketi sundu.
İl Sağlık Müdürlüğü olarak kendileride her daim kahraman şehitlerimizin emanetleri ailelerine ve kahraman gazilerimize olan sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
Vakfımız yönetim kurulu olarak, karşılıksız yardımlarından dolayı, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Hastane Başhekimi Doç.Dr. Kerem Erkalp beye teşekkür plaketi verdi.
@dilekarslan49
Şehitlerimizin isimleri silah arkadaşlarının aracılığıyla yaşatılmaya devam ediyor.
#şehitahmetoruç
#şehitmehmetoruç
#şehitardacan
#minnettarız
CHP ,terörist gruplarla kol kola eylemlere koşan Canan Kaftancıoğlu'nu İstanbul İl Başkanı seçti. Ey terörist sevici zihniyet sen şehidinin ardından gözyaşlarıyla "vatan sağolsun""diyen analara bunun hesabını veremezsin! #CHPyePKKlıİlBaşkanı
@kilicdarogluk
#canankaftancıoğlu
Şehidin var Türkiye'm
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlerce üs bölgesine sınırın Irak tarafından düzenlenen füze saldırısında yaralanan Bülent Alp şehit oldu. Aynı saldırıda 3 asker de yaralandı.
Allah rahmet eylesin.
12 Ocak 2016

Şırnak Cizre'de terör operasyonlarında şehit olan Özel Harekat Polisi Ayhan Demirel'i rahmetle ve dualarla anıyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah.
#unutmadık
Geleneksel kuru fasülye pilav etkinliğimizde, bugün Kahraman gazi ve şehit ailelerimiz ile bir araya geldik. Yemek yiyip sohbet ettik.
Allah tüm şehit ailelerimize sabırlar verip ihsan eylesin inşallah 🇹🇷
#sevdamızvatan
#günaydın
#türkaskeri
#türkpolisi
Şehit yakını ve gazilerimize desteğini esirgemeyen Ankara kuaförler ve güzellik salonları oda başkanı değerli kardeşimiz Bülent Erdoğan'ın yanında olduk .
BuHalkın can ve mal güvenliği için kendi canını ortaya koyan değerli tüm Polislerimizin ve Askerlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.
#minnettarız
#günaydın
Genel Başkanımız Gazi sayın Lokman Aylar ve Kahraman Kazan Belediye Başkanı sayın Lokman Ertürk ile gazilerimizin ve şehit ailelerimizin sıkıntılarını isteklerini dinleyip her daim yanında olduklarını dile getirdi.
@Lokman_Erturk
Genel Başkanımız sayın (Gazi) Lokman Aylar, Kahraman Kazan Belediye Başkanı sayın Lokman Ertürk ve 15 Temmuz gazilerimiz ile bir araya geldi.
@Lokman_Erturk
Genel Başkanımız (Gazi) Sn. Lokman Aylar Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa Ak'ı makamında ziyaret ederek.
Keçiören'e açacağımız temsilcilik ili ilgili sayın @kbbmustafaak 'ın tam desteğini aldık.
Gece gündüz demeden emek sarfeden tüm basın mensubu arkadaşlarımızın #10OcakÇalışanGazetecilerGünü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyoruz.
@trthaber @Sabah @anadoluajansi @ihacomtr @Aksam @startv @atvcomtr @ahaber_kanal
"Gazi oldu." deyip geçiyoruz ya? İşte bizim için canından, yaşamından, umutlarından geçen bir gazi kardeşimiz.. Ramazan Güneş hayatına görmeyen gözleri ve duymayan kulağıyla sıkıca sarıldı.
Herkese örnek oldu
#minnettarız
İki kardeş...Biri Polis Diğeri Asker ...Biri şehit diğeri dimdik ayakta. Vatan için canını feda etmeye yemin etmiş iki yürek.

2016 yılında Şırnak Beytüşebap'ta şehit olan kardeşi Astsubay Üstçavuş İsmail Demir'i cennete uğurlayan polisimiz. Sizler bu vatanın gerçek sahiplerisiniz.
#günaydın
Düsünsenize babasının şehitlik haberini vermek için bir evin kapısını çalıyorsunuz.. İçerden gelen ses size "babam evde yok kapıyı açamam" diyor.. Yürek mi dayanır bu acıya?
Günün aydın oldu ey şehit oğlu, çelik yürekli gazi. Selam olsun al bayrağa can ola şehit...
#günaydın
#türkaskeri
#türkpolisi

Load More

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search