2018-01-22 01:11:30

Gazete Emek haber sitesinin Instegram sayfasıdır. www.facebook/GazeteEmek/ https://twitter/gazeteemek

Gazete Emek-Fransa'nın çağrısı üzerine Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) Afrin konusu ile toplanıyor. Bugün yapılacak toplantı öncesi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Fransa'ya tepki gösterdi.
Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Türkiye'ye Afrin operasyonunu sonlandırma çağrısı yaptı ve Birleşmiş Milletler ...
Gazete Emek-CHP ve MHP Afrin'e yönelik başlatılan kara ve hava saldırılarının 2. gününde destek açıklamaları yaptı. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, "Afrin harekatına desteğimiz tamdır" derken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise "Afrin yakılsın, yıkılsın" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve ...
Gazete Emek- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Afrin'e yönelik başlatılan kara ve hava harekatında kullanılan insansız hava araçlarının kumanda merkezini ziyaret etti. Bilal Erdoğan'ın buradaki fotoğafları sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.
İHA'ları üreten firmanın sahibi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ...
Gazete Emek- Afrin'e yönelik başlatılan Kara ve Hava saldırıları devam ediyor. Dünya'nın birçok ülkesinden de operasyona yönelik tepkiler geldi.
Mabata ve Bilbile ilçelerinin bombalandığı belirtilirken, savaş uçaklarının kent merkezi çevresini de hedef aldığı gelen bilgiler arasında. Başbakan Yıldırım, kara harekatının ...
Gazete Emek- İstanbul Kadıköy'de Afrin'e yönelik başlatılan savaşı protesto etmek isteyen, #afrinSavaşınaHayır demek için bir araya gelen HDP'lilere ve Basın mensuplarına polis sert müdahale de bulundu.
#gazete #emek #sondakika #haberler #takiptekal #haberinolsun #gündem #world #news #lastminute #gazeteemek #afrin #efrîn #hdp
...
Gazete Emek-Afrin'e yönelik hava saldırısının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da operasyona tam destek verdi. Kılıçdaroğlu, Almanya'da Afrin konuşması nedeniyle protesto edildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Afrine yapılan askeri harekata ilişkin, “Bugün Afrin’de çarpışan askerlerimize sadece ve sadece ...
Gazete Emek-Afrin'e yönelik başlayan hava operasyonun ardından YPG komutanlığından açıklama geldi. Reuters'e konuşan YPG'nin Sözcüsü Rojhat Roj, yapılan bombalamalarda 6 sivil 2 YPJ ve 1 YPG'linin hayatını kaybettiğini açıkladı.
Reuters’a konuşan Roj, bombardımanda yaralananlar olduğunu ama tam sayının bilinmediğini belirtti.
...
Gazete Emek-ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) sözcülerinden Binbaşı Adrian Rankine Galloway, Türkiye’nin Afrin’e yönelik operasyonuna ilişkin, “Tüm tarafları gerginlikten uzak durmaya çağırıyoruz” dedi.
Binbaşı Adrian Rankine Galloway, “Türkiye’nin PKK’nin varlığından dolayı duyduğu endişeyi anlıyoruz. Amerika PKK’yi terörist bir örgüt olarak kabul ...
Gazete Emek-Afrin'e yönelik başlatılan hava harekatının ardından Başbakan Binali Yıldırım operasyonu görüşmek üzere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile biraraya geldi. Görüşmenin ardından Yıldırım, kara operasyonunun sinyalini verdi.
Çankaya Köşkü'nde Bahçeli'yle görüşen Başbakan Yıldırım, harekatın ilk aşaması TSK hava unsurlarıyla ...
Gazete Emek-TSK tarafından Afrin'e karadan ve havadan başlatılan operasyona karşı yine Türkiye'deki HDP dışındaki bütün partiler tek yürek oldu. Söz konusu Kürtler olunca siyasi farklılıkları bir tarafa bırakan AKP-CHP-MHP-İYİ Parti ve diğerleri Afrin saldırısına karşı da birleşti.
Türkiye Büyük Millet ...
Gazete Emek-TSK tarafından Afrin'e yönelik başlatılan operasyonun ardından birçok tartışma da yapılmaya başlandı. BBC, Türkiye'yi Afrin'de nelerin beklediğini sıraladı.
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığını açıkladı.
Açıklamada harekatın amacı, Türkiye'nin sınırlarında ve bu ...
Gazete Emek-TSK tarafından Afrin'e yönelik başlatılan Kara ve Hava saldırsına karşı YPG'nin de direniş gösterdiği bilgileri geldi. DSG ve YPG'den saldırılara ilişkin açıklamalar geldi. Afrin'de bulunan Gazeteci Özgür Serhad, Afrin'in son durumuna ilişkin Medya Haber'e yaptığı açıklamada, Afrin'in bazı köylerinin ...
Gazete Emek- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uzun bir süredir dillendirdiği Afrin'e yönelik operasyon başladı. Saat 17.00'da başlayan operasyonun adına "Zeytin dalı operasyonu" verildi. TSK'dan operasyona yönelik açıklama geldi. Newyork Times ise Türkiye ile ABD'nin çatışma ihtimaline dikkat çekti.
Hatay'ın Reyhanlı ve Kırıkhan ...
Gazete Emek- TSK'nin Afrin'e yönelik başlattığı harekata ilişkin HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay açıklama yaptı. Kemalbay bu saldırının Afrin'e yönelik bir işgal girişimi olduğunu söyledi.
Kemalbay, Kadın Meclisi Toplantısının ardından Afrin Operasyonuna ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Bu saldırı, ...
Gazete Emek- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uzun bir süredir dillendirdiği Afrin'e yönelik saldırı başladı. Saat 17.00'da başlayan saldırının adına "Zeytin dalı operasyonu" verildi. Bu saldırıya ilk sert tepki Rusya'dan geldi.
TSK'nin Afrin'e yönelik başlattığı hava saldırısına ilk sert tepki Rusya'dan geldi. Rusya, ...
Gazete Emek- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uzun bir süredir dillendirdiği Afrin'e yönelik operasyon başladı. Saat 17.00'da başlayan operasyonun adına "Zeytin dalı operasyonu" verildi. TSK'dan operasyona yönelik açıklama geldi. Newyork Times ise Türkiye ile ABD'nin çatışma ihtimaline dikkat çekti.
Hatay'ın Reyhanlı ve Kırıkhan ...
Katledilişinin 11. yılında Hrant Dink anısına, Rakel Dink'ten ağıt: Ezé herim welaté xwe... Unutma, unutturma...
🔴🔵Instagram hesabımızın sol üst köşesindeki internet adresimize tıklayarak son dakika haberlere güncel olarak erişebilirsiniz. 🔵🔴 Facebook ve Twitter adreslerimizi takip etmeyi unutmayınız.
www.gazeteemek.com haber sitemizi ...
Gazete Emek-Merkezi Irak Kürdistan Bölgesi'nde olan ve KDP'ye yakınlığı ile bilinen Rudaw, yaptığı açıklama ile hem Türkiye'nin hem de PYD'nin Afrin operasyonunu takip etmelerine izin vermediğini açıkladı.
Rudaw, birçok defa AKP'ye verdiği destek ve Kürt siyasal hareketine yönelik sert tavrı ...
Gazete Emek-Yaptığı "HDP'nin Eş Başkanı bir Kürt olsun, Sırrı gidip film çeksin" açıklaması ile çok tartışılan HDP'li eski milletvekili Hasip Kaplan Edirne F Tipi Cezevinde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüştü. Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Kaplan, ...
Katledilişinin 11. yılında Hrant Dink anısına, Rakel Dink'ten ağıt: Ezé herim welaté xwe... Unutma, unutturma... 🔴🔵Instagram hesabımızın sol üst köşesindeki internet adresimize tıklayarak son dakika haberlere güncel olarak erişebilirsiniz. 🔵🔴 Facebook ve Twitter adreslerimizi takip etmeyi unutmayınız.
www.gazeteemek.com haber sitemizi ...
Gazete Emek-Hrant Dink, katledilişinin 11. yıldönümünde, vurulduğu yerde, kurucusu olduğu gazetesi Agos binasının önünde yüzlerce kişi tarafından anıldı. Anmaya Dink'in eşi Rakel Dink, Berkin Elvan'ın annesi Gülsüm Elvan, HDP, CHP Milletvekilleri ve yüzlerce kişi katıldı.
Bu seneki konuşmayı Dink ailesinin ...
Gazete Emek-Türkiye geneli Eğitim Öğretim'de ilk devrenin sona ermesi ile birlikte Eğitim Sen'de bir dönemin raporunu kamuoyu ile paylaştı. Özelikle Diyarbakır ve Van Eğitim Sen şubeleri bir dönem boyunca yaşanan hak ihlallerine dikkat çekti.
Van Eğitim Sen Şube Eğitim Sekreteri ...
Gazete Emek- Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final eşleşmeleri belli oldu.
Türkiye Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Final ve Yarı Final eşleşmeleri belli oldu. Kura çekimleri Riva'da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı. ...
Gazete Emek- Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Hükümet'in Afrin'e yönelik açıklamlarına ABD başta olmak üzere Suriye ve PYD'den sert tepki gelmişti. Erdoğan ve AKP'ye bir tepki de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'dan geldi.
Kılıçdaroğlu Parti Meclisi toplantısı öncesi konuştu. CHP lideri Afrin ...
Gazete Emek-Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrin'e yönelik operasyon açıklamalarına ABD'den ilk defa bu kadar net bir mesaj geldi
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, Türkiye’nin ‘olası’ Afrin operasyonuyla ilgili “Türkiye’yi böyle bir adım atmamaya çağırıyoruz” diye konuştu.
Türkiye’nin düzenleyeceği ‘olası’ Afrin operasyonu, ...
Gazete Emek-Yardımcı Doçentlik'in kaldırılması ile birlikte Gazi Üniversitesi'nde bir öğretim görevlisinin itirafları geldi. Rütbesi yükseltilmeyen öğretim görevlisi bugüne kadar söylemediklerini söylemeye başladı.
Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Tatcı, 40-50 kadar ...
Gazete Emek-Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, 81 ilden Kocaeli'de toplanan İmam Hatip okul başkanları ve öğrencileri ile bir araya geldi. Burada öğrencilere seslenen Erdoğan, "Genç kardeşlerim sizler Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı ve başbakanlığın neslisiniz" dedi.
Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde bir otelde 'Türkiye ...
Gazete Emek-Türkiye'nin Afrin'e yönelik operasyon hazırlığına bir değerlendirme de CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'dan geldi. Yılmaz, Türkiye'nin Afrin'e yönelik operasyonunda ciddi risklerin bulunduğunu söyledi.
CHP Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Afrin'e yönelik olası bir operasyonun ciddi ...
Gazete Emek-Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile Afrin'e yönelik operasyon hazırlığına girilirken YPG'nin ardından Suriye Dışişleri Bakanlığı'ından da Türkiye'ye çok sert cevap geldi.
Suriye Dışişleri Bakanı Yardımcısı Faysal Mikdad "Türkiye'den Afrin'e yönelik herhangi bir askeri operasyon bir saldırı eylemi olarak değerlendirilecek" dedi. ...
SON DAKİKA!

OHAL, AKP tarafından 6. defa uzatıldı! 🔴🔵Instagram hesabımızın sol üst köşesindeki internet adresimize tıklayarak son dakika haberlere güncel olarak erişebilirsiniz. 🔵🔴 Facebook ve Twitter adreslerimizi takip etmeyi unutmayınız.
www.gazeteemek.com haber sitemizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. #gazete #emek ...

Load More

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search