2018-06-18 22:12:29

İstanbul Kahve Festivali 25 Aralık'ta Karaköy'de başlıyor

kahve

Son dönemlerde altın çağını yaşayan kahve 2014 yılında ortaya çıkan üçüncü dalga kahve akımıyla Türkiye'de de popüler hale geldi.

Yüzlerce çeşit yöresel kahvenin farklı pişirme çeşitleriyle bir kütlür haline gelmesine organizatörler de sessiz kalmadı; bu yıl ilki düzenlenecek olan İstanbul Kahve Festivali (Istanbul Coffee Festival) böyle doğdu.

İstanbul Kahve Festivali 25 Aralık'ta Karaköy'de başlıyor

KAHVESEVERLER 4 GÜN BAYRAM EDECEK

Karaköy'deki Galata Rum Okulu'nun evsahipliği yapacağı İstanbul Kahve festivali dört gün sürecek. Festivalde İstanbul'un önde gelen kahve dükkanları, özel kahve ve yiyecek, içecek markaları ile kahve makinesi üreticileri buluşacak.

İstanbul Kahve Festivali 25 Aralık'ta Karaköy'de başlıyor

Profesyonel baristalar'dan gösteri ve sunumlar, tadım ve ikramlarla gerçekleşecek festivalde, ayrıca tasarım ürünler, interaktif atölye çalışmaları, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve ilgi çekici birçok etkinlik yapılacak.

TÜRKİYE KAHVE ŞAMPİYONASI

Ayrıca kahve konusunda dünya genelinde düzenlenen tek resmi organizasyon olan World Coffee Events'ın Türkiye seçmeleri İstanbul Kahve Festivali bünyesinde yapılacak.

Festivalde, hem Scae Türkiye Kahve Şampiyonası düzenlenecek, hem de kahve dünyasının seçkin firmaları bir araya gelerek katılımcılara yükselen trend olan nitelikli kahve deneyimini yaşatacak.

İstanbul Kahve Festivali 25 Aralık'ta Karaköy'de başlıyor

İstanbul Kahve Festivali 25-28 Aralık 2014 tarihleri Galata Rum Okulu'nda gerçekleşecek.

Detaylı program için http://www.istanbulcoffeefestival.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Kahve Festivali 25 Aralık'ta Karaköy'de başlıyor, istanbul, kahve festivali, üçüncü dalga kahve akımı, istanbul, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search