2018-06-18 18:18:20

inek haberleri

 • Kemanıyla hayvan sesleri çıkaran müzisyen

  Sosyal medyada paylaşılan videoda Sebastiaan Kulwanowski genç müzisyen kemanıyla çeşitli hayvan sesleri çıkarıyor.

 • Doğu Karadeniz’de yeşeren yaylalara göç başladı

  Trabzon’un Tonya ilçesindeki yaylalara ilkbaharla birlikte göç etmeye başlayan yaylacılar, renkli görüntüler oluşturuyor.

 • Hindistan'da inek kesen Müslümanlara saldırıldı

  Hindistan'da inek kestiği iddia edilen bir Müslüman linç edildi.

 • Liseli Melek hem çobanlık yapıyor hem okuyor

  Muğla'da yaşayan lise öğrencisi Melek Günay, gündüzleri okulda eğitim gördükten sonra eve döndüğünde yemek yapıyor, inek sağıyor, keçi otlatıyor.

 • Antalya'da çift başlı doğan buzağı hayatını kaybetti

  Antalya'da bir inek çift başlı buzağı doğurdu. 10 yıldır hayvancılıkla uğraşan Fatma Öncel "İlk defa böyle bir şey geliyor. Allah'ın işi."

 • Hayvansal ürün üretim değeri 2017 yılında arttı

  Hayvansal ürün üretim değeri 2017 yılında yüzde 12,5 artarak 69 milyar 900 milyon TL oldu.

 • Ülkelere özgü görgü kuralları

  Seyahat edeceğimiz ülkenin gezilecek yerleri, tarihi yapıları, mutfağı, konaklaması ve dili ile ilgili muhakkak ön araştırma yaparız. Peki ya adabı muaşeret kuralları?

 • Hindistan'da Müslüman tüccarı linç eden 11 kişiye müebbet

  Hindistan'ın kuzeyindeki Carkhand eyaletindeki mahkeme, geçen yıl inek eti ticareti yapmakla suçladıkları bir Müslüman'ı linç ettikleri gerekçesiyle 11 kişiyi ömür boyu hapse mahkum etti.

 • İnek korkusundan röportajı yarıda kesti

  İzmir'de faaliyet gösteren yerel bir televizyon kanalının muhabiri, bir köyde röportaj yaptığı sırada karşısına çıkan inek sürüsü çıktı. Bir anda korkudan yapacağını şaşıran muhabir röportajı kesti.

 • Toplanan inek sütü miktarı ocakta arttı

  Türkiye genelinde toplanan inek sütü miktarı, ocakta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 13,4 artarak 845 bin 191 tona ulaştı.

 • Yaralı inek sedyeyle taşındı

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kayalıklardan dereye düşerek yaralanan inek kurtarıldı. Sedyeyle araca taşınan yaralı hayvan, tedavi için veterinere götürüldü.

 • Baykal Gölü'nü patenle geçen 76 yaşındaki nine

  Sibirya'nın kıyısında yaşayan 76 yaşındaki Lyubov Morekhodova, ineklerini otlatırken patenle gölün diğer tarafına geçiyor.

 • Göçük altında kalan ineği itfaiye kurtardı

  Sarıyer'de bir binanın birinci katındaki balkon altındaki ahırın üzerine düştü. Ahırda bulan inek ise moloz yığınlarının arasında kaldı. İneğine sahibi ise gözyaşlarını hakim olamadı.

 • Bill Gates'ten süper inek projesi

  Yıllardır dünyanın zengin insanları listesinde tepelerde bulunan Bill Gates, bu defa oldukça ilginç bir alana yatırım yapmayı hedefliyor.

 • Yaralı yavrusunun peşinden koşan inek

  Anne ineğin yaralı yavrusunun peşinden gittiği anlar kameralara yansıdı.

 • Hindistan'da inek kaçakçısına linç girişimi

  Rajasthan eyaletinde öfkeli kalabalık, inek kaçakçılığı yaptığı iddia edilen bir kişiyi linç etmeye çalıştı.

 • Çankırı'da otomobil ineğe çarptı: 2 yaralı

  Korgun ilçesinde ineğe çarpan otomobildeki 2 kişi yaralandı. Çarpmanın etkisiyle aracın ön camından içeri giren inek ise telef oldu.

 • ABD'de 25 inek telef oldu

  ABD'de inek yüklü bir tır yan yattı, içindeki 25 inek telef oldu.

 • Avrupa Birliği sınırlarını terk eden inek Penka'nın hayatı kurtuldu Bulgaristan - Sırbistan sınırında otlarken sürüden ayrılıp Avrupa Birliği (AB) sınırlarını terk ederek Sırbistan'a geçen Penka isimli ineğin hayatı kurtuldu.…
  NİLOYA İNEKLER İLE BİRLİKTE (Eğlenceli Çocuk Videoları) Heyy Çocuklar!! Bu hafta sonu çiflikte hayvanları sevdik Koca inek Bemi sasaçlarımdan yaladı ıyyyyyyy :)
  Learn Color Learn Shapes Animals Cow Cow W Grass Cartoon Nursery Rhymes for Children Learn Color Learn Shapes Animals Cow Cow W Grass Cartoon Nursery Rhymes for Children Please SHARE ❤ COMMENT ❤ SUBSCRIBE to My Channel to ...
  Mutlu İnekler - İnek Yetiştiriciliğinde Barınak Ve Özellikleri. http://www.ciftcitv.com/ Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV Ülkemizde ve dünyada Tarım ve hayvancılık, gıda gereksiniminin karşılanması, sanayi sektörüne girdi ...
  Canım Kardeşim 41. ve 42. Bölümler | Çok Özel Gözlükler- Çilekli İnek HD http://www.canimkardesim.tv Canım kardeşim portakal animasyon tarafından yapılmış çocuk çizgi filmleridir. Kanalımıza abone olarak bize destek olunuz. Abone ...
  Yeni doğan buzağıyı inek yalarken - 1 Yeni doğan buzağımızı,annesi yalıyarak üzerindeki sıvıdan arındırıyor. Buzağın doğumundaki hemen sonraki hâli. #inekyavrusu #buzağı.
  Müthiş İnekler Derlemesi İnekleri yemek ve sütünden faydalanmak dışında haklarında çok bir şey bilmiyoruz. İnek ya da öküz deyip geçiyoruz. Halbuki inekler son derece sosyal, akıllı ve ...
  İnek Dördüz Doğurdu Samsun'un Bafra ilçesinde montofon ırklı bir inek dördüz doğurdu. Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Yakındaş Mahallesi'nde 53 yaşındaki Erkan Canalp'a ait ...
  # 2017:traktör çizgi film: Çiftçi inek her mevsim | Çiftlik Çocukları | traktör çizgi film: Çiftçi inek her mevsim | Çiftlik Çocukları | # 2017:
  çocuklar için inek sesi Çocuklar için hayvan sesleri Çocuklar için hayvan sesleri inek sesi kedi sesi köpek sesi aslan sesi at sesi hindi sesi keçi sesi koyun sesi kuzu sesi balina sesi ...
  KESİLECEĞİNİ ANLAYAN İNEK AĞLADI KESİLECEĞİNİ ANLAYAN İNEK ... İLGİNÇ VİDEO ... DUYGULU VİDEO ..DUYGULU ANLAR ..İNEK AĞLADI ...
  Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ana Ocağı İnekler Zehirlendi, İneklerin zehirlenmesi Ümmiye Annenin görevindeyken oldu ve kızlarla beraber koştular. Hastalanan inekleri Tuncay haber verdi.
  inek dogum krikosu inek doğum krikosu, doğum kriko fiyatları, hk wink dogum krikosu alman malı, inek doğumu nasıl yapılır, buzağı doğum ipi ...
  Cow Videos for Children, More Cows for Kids https://www.youtube.com/c/greatvideosforkids Cow Videos for Children, More Cows for Kids. The original collection of dairy cows on the farm is back.
  Hababam Sınıfı Uyanıyor - İnek Şaban'ın Tereyağı Hababam Sınıfı Uyanıyor - İnek Şaban'ın Tereyağı Hababam Sınıfı Uyanıyor, 1976 yapımı Türk güldürü filmi. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Ertem Eğilmez ...
  KUZUCUK / KIZGIN İNEK Kuzucuk sabah kalkar ve çiçeklerini sular bu sırada inek çiçeklerin kokusunu alır ve yemeye başlar. Durumu fark eden kuzucuk son çiçeğini ondan kaçırıp saklar ...
  Duvarı Yıkan İnek (Komik Video :))) Duvarı Yıkan İnek,Komik video,İnek Videosu,Eğlenceli Video,Fanny video,İnek,Video.
  Mrs Cow - The Farm Song for Kids, Children's Music Subscribe ▻ http://bit.ly/subscribe_CK Children's music from the farm! Let's learn about all the yummy food that Mrs Cow produces for us. Give it a thumbs up!
  İnek Möö Der - İnek, Luli TV Bu animasyon dizisi, bebekleri hayvanlar dünyasıyla tanıştırır. Her bölümde yeni bir hayvan sunularak o hayvan ve davranışları ile ilgiliolarak örneğin: Nerede ...

  Load More

  Newsletter

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

  Search