2018-06-20 00:47:20

Huysuz Virjin tüm mal varlığını bağışladı

Huysuz Virjin tüm mal varlığını bağışladı

Huysuz Virjin tüm mal varlığını bağışladı

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular programı, sevilen belgesellerin yaratıcısı Nebil Özgentürk'ü ağırladı. Özgentürk, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin 25. kuruluş yıldönümü ve Türkan Saylan anısına hazırladığı "Çağdaşlık İçin Çeyrek Asır" belgeselini Enver Aysever'e anlattı.

TÜM MAL VARLIĞINI ÇAĞDAŞ YAŞAM'A BAĞIŞLADI

Türkan Saylan'ın mücadelelerle dolu yaşamının konu edildiği programda, Enver Aysever , "Huysuz Virjin" tiplemesiyle tanınan Seyfi Dursunoğlu'nun bütün malvarlığını ÇYDD'ye bağışladığını açıkladı.

DAHA ÖNCE DE BAĞIŞLAMIŞTI

Tüm mal varlığını ÇYDD'ye açıkladığını söyleyen Dursunoğlu, daha önce de Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfına bağışlayacagini açıklamıştı.

Katıldığı bir televizyon programında konuşan Dursunoğlu,  "40 yıldır çalışıyorum... 40 yıllık birikimimi bildiğiniz gibi Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfına bağışlayacağımı açıklamıştım. Ancak bir şey oldu ve bundan vazgeçtim. Şimdi mirasımı Türkan Saylan vakfına bırakmaya karar verdim" demişti.

Huysuz Virjin tüm mal varlığını bağışladı, Huysuz Virjin, seyfi Dursunoğlu, türkan saylan, çydd, aykırı sorular, çağdaş yaşam, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search