2018-06-23 01:30:35

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi

Helin Avşar HT Pazar için ünlü estetisyen Andrea Alessandrini ve Alp Mamak'la röportaj yaptı. Monica Belluci, Meg Ryan gibi ünlü Hollywood isimlerinin estetikçisi Andrea Alessandrini ve ülkemizde Hande Yener, Zerrin Özer, Reyhan Karaca ve ismini veremediği bir çok sanatçının estetikçisi Alp Mamak estetik yaptıranlara dair ilginç sırlar verdi.

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi

KADINLAR VE ERKEKLER CİNSEL ORGANLARINA DOLGU YAPTIRIYOR

Kadınların vajinalarına dolgu yaptırdıklarını itiraf eden Alessandrini, kadınların özellikle çap değiştirmek için cinsel organlarına dolgu uyguladıklarını söyledi.

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi

Erkekler ise dolgu ile meme başı belirginleştirmeyi tercih ederken, cinsel organlarına volumetrik artış işlemi uygulatıyor.

"HANDE'Yİ ÖZGÜVENİNDEN ÖTÜRÜ KUTLUYORUM"

Hande Yener geçtiğimiz günlerde Alp Mamak için "sihirli dokunuşlar ve Venüs'ün Kralı" yazdı. Mamak, Yener'in ne demek istediğini şu sözlerle açıkladı:

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi

"Hande Hanım'a özel vitamin mineral enjeksiyonları ve biorevolumetry dokunuşlar yapıyoruz. Birçok ünlü, sosyetik hanım, bilinmelerine rağmen isim vermek istemiyor. Hande'yi özgüveninden ötürü kutluyorum.

ZERRİN ÖZER VE REYHAN KARACA ESTETİK YAPTIRAN DİĞER İSİMLER

İsmini telaffuz eden diğer isimler Zerrin Özer ve Reyhan Karaca var. İş adamlarından futbolculara kadar geniş bir grupla çalışıyorum. Çalıştığım isimler kendi işlerinde star. Ancak Türkiye'de İtalya'dakinden çok farklı bir durum var. Orada bu işler saç kestirmek, manikür yaptırmak kadar doğal kabul ediliyor."

Helin Avşar'ın üçlü estetik zirvesi, helin avşar, andrea alessandrini, alp mamak, estetik, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search