2018-06-21 05:33:50

Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı

Gökçe Bahadırr

Cansu Dere'nin geçen eylül ayında tanıtımları dönen "Beyaz Gece" dizisindeki başrol oyuncusu değişmişti. Dizinin başrolü Leyla Aydın karakteri Gökçe Bahadır'ın olmuştu. Beyaz Gece'de bu kez Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı. Bir süre sonra Birkan Sokullu'yla el sıkışılmış, çekimler bu yıla kalınca da Birkan Sokullu beklemek yerine Hayat Şarkısı dizisinin kadrosuna katılmıştı.

GÖKÇE DE OLMADI

Beyaz Gece'de bu kez Gökçe Bahadır'a başrolde Kadir Doğulu eşlik edeceği öğrenilmişti.Kadir Doğulu bu sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Mehmet Giray Han’ı canlandırıyordu. Dizideki rolü 26. Bölümde biten Kadir Doğulu, Beyaz Gece projesiyle anlaştı.

GENÇ PARTNER ARANIYOR

Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır, proje için ilk toplantıları bile yaptı. Her ikisi de 34 yaşında olan Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır’ın yan yana yakışmayacağı görüşü ağır bastı.

DAHA OLGUN DURUYOR

Sosyal medyadan gelen yorumları dikkate alan yapım şirketi tercihini Kadir Doğulu’dan yana kullandı ve Gökçe Bahadır’ın yakışıklı oyuncunun yanında olgun duracağına karar verdi. Kadir Doğulu’ya aralarında Hazar Ergüçlü’nün de olduğu daha genç görünen bir partner aranıyor.

Kadir Doğulu, şu günlerde yeni dizisi için hazırlık yapıyor. Yeni projeleri değerlendirmeye alan Gökçe Bahadır ise sık sık paylaştığı şarkı ve dans videolarıyla dikkat çekiyor.

Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı

Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı, Kadir Doğulu, Gökçe Bahadır, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search