2018-05-27 10:33:04

gizem karaca haberleri

 • Gizem Karaca'nın evinden esrar öğütme makinesi çıktı

  Uyuşturucu davasında 4 yıl 2 ay hapis cezası alan Gizem Karaca'nın evinde, esrar öğütme makinesi ele geçirildi.

 • Uyuşturucudan ceza alan ünlüler karara itiraz edecek

  Aralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası 5 yıl sonra karara bağlandı.

 • Ünlü isimlere uyuşturucudan hapis cezası

  Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan 4 yıl 2 ay, şarkıcı Cenk Eren ise aynı suçtan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı

 • Gizem Karaca: Mağdur oldum

  Güzel oyuncu Gizem Karaca, Zorlu AVM'de görüntülendi.

 • Gizem Karaca: Evlendik sıkıntılar bitti

  “Ay Lav Yu Tuu” filmiyle seyirciyle buluşan oyuncu, hakkında merak edilenleri anlattı.

 • Gizem Karaca'nın bekarlığa veda partisi

  Kemal Ekmekçi ile hayatını birleştiren Gizem Karaca, düğün öncesi yatakta bekarlığa veda partisi yaptı.

 • Gizem Karaca'nın düğün davetiyesi

  Kemal Ekmekçi ile 16 Eylül'de dünya evine girecek olan Gizem Karaca'nın düğün davetiyesi ortaya çıktı.

 • Vecihi Hürkuş'un hayatı film oluyor

  Türkiyen'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi Vecihi Hürkuş'un hayatı beyazperdeye aktarılacak.

 • Gizem Karaca koltuk değnekleriyle geziyor

  İki kez dizinden ameliyat olan güzel oyuncu Gizem Karaca, koltuk değnekleriyle gelinlik provasına gitti.

 • Gizem Karaca ameliyat masasına yattı

  Eylül'de Bodrum'da işletmeci nişanlısı Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturacak olan Gizem Karaca'ya nazar değdi.

 • Gizem Karaca nişanlısıyla ön balayına çıktı

  Güzel oyuncu, Gizem Karaca, nişanlısı Kemal Ekmekçi ile Fransa'da tatil yapıyor.

 • Gizem Karaca nişanlandı

  Güzel oyuncu Gizem Karaca ve sevgilisi Kemal Ekmekçi dün Yeniköy’de yakın çevresinin katıldığı bir törenle nişanlandılar.

 • Gizem Karaca'nın Alaçatı'daki villasının inşaatı başladı

  Oyuncu Gizem Karaca, sevgilisi Kemal Ekmekçi ile evlenince Alaçatı'da yaşayacak.

 • Gizem Karaca'nın babası icralık olunca evinden taşındı

  Gizem Karaca'nın babasının 79 bin 500 liralık borcu ödemediği ve bu yüzden de Esenyurt'taki evinden taşındığı ortaya çıktı.

 • Gizem Karaca ameliyat oldu

  Dizlerinden rahatsızlanan oyuncu Gizem Karaca, operasyon geçirdi.

 • Gizem Karaca: Kalbim boş gönlüm hoş

  Gizem Karaca, “Berk’le aynı evde yaşamıyoruz. Anıl sevdiğim bir arkadaşım” dedi

 • Gizem Karaca Survıvor Anıl Tetik ile aşk yaşıyor

  Dün sabah yola çıkan 'Survivor All Star' yarışmacılarından Anıl Tetik'i, Dominik Cumhuriyeti'ne sevgilisi Gizem Karaca uğurladı.

 • Gizem Karaca gelinlik giydi

  Gizem Karaca, Güzel Köylü’nün bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde gelinlik giydi.

 • Gizem Karaca Çok Eğlendi! | Gizem Karaca'nın İnstagram Hikayesi Merhaba, ☀ Gizem Karaca'nın 25.05.2018'de paylaştığı İnstagram Hikayesi. Daha fazlası için abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın! Enmedya.
  Gizem Karaca: Lo usáramos juntos con Çağatay !!! La semana pasada, la tribunal tomé la decisión sobre los acusados por tráfico de drogas Çağatay Ulusoy y Gizem Karaca ...
  Çağatay Ulusoy'un İpini Eski Sevgilisi Gizem Karaca Çekti Gizem Karaca Eski Sevgilisi Çağatay Ulusoy İle Birlikte Zararlı Madde Kullandığını İtiraf Etti.
  Gizem Karaca'dan Çağatay Ulusoy'u Zor Durumda Bırakacak İfade! Gizem Karaca'dan Çağatay Ulusoy'u Zor Durumda Bırakacak İfade!
  Gizem Karaca Topu Çağatay Ulusoy'a Attı Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy hakkında son gelişmeler.
  Gizem Karaca'nın Olay Açıklamaları Kocasının Karara Tepkisi Ne Oldu Cezaevine Girmesi Gündemde Olan Gizem Karca'dan Olay Açıklamalar.
  Gizem Karaca Konuştu! Cezaevine Girecek mi ? Çağatay Ulusoy ile Görüşüyor mu ? Gizem Karaca Konuştu! Cezaevine Girecek mi ? Çağatay Ulusoy ile Görüşüyor mu ?
  Uyuşturucu Ticareti Yapmakla Suçlanan Gizem Karaca İlk Kez Konuştu ! Uyuşturucu ticareti yapmakla suçlanan ve hapis cezasına çarptırılan Gizem Karaca ilk kez kameralar önüne çıkıp konuştu! Gizem Karaca evde çıkan delillerle ...
  Gizem Karaca Hapise Giriyor İlk Kez Açıklama Yaptı. Abone Ol Gizem Karaca Uyuşturucu Davasıyla ilgili İlk Kez Açıklama Yaptı. Hürkuş Film Galası.
  Gizem Karaca'nın evinde ele geçirilen şeye bak! Yuh artık... Gizem Karaca'nın evinde ele geçirilen şeye bak! Yuh artık... ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ. https://goo.gl/tQaWT9 Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da ...
  Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca İçin Bir Umut Daha Varmı Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy hakkında son yaşananlar. Çağatay Ulusoy kendini nasıl savundu.
  Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca Göz Göre Göre Hayatlarını Mahvettiler Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca Göz Göre Göre Hayatlarını Mahvettiler.
  Çağatay Ulusoy Ve Gizem Karaca'ya Hüküm Verildi Kullanıyorum Ama Satışını Yapmıyorum Hapis cezası alan Çağatay Ulusoy hakkında verilen karar; çekimleri devam eden Netflix dizisindeki rolünü de tehlikeye attı.
  Gizem Karaca Hapis Kararı Sonrasında Dizisi Final Yapıyor | Final de Evlenebilecek mi Gizem Karaca Hapis Kararı Sonrasında Dizisi Final Yapıyor Final de Evlenebilecek mi.
  Çağatay Ulusoy, Cenk Eren, Gizem Karaca'ya Şok! Hapis Kararı Verildi Çağatay Ulusoy, Cenk Eren ve Gizem Karaca ne kadar hapis yatacak.
  Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'ya 4 Yıl Hapis Cezası Ünlü isimlere uyuşturucudan hapis cezası Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan 4 yıl 2 ay, şarkıcı Cenk Eren ise aynı suçtan ...
  Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'ya Uyuşturucu Cezası... Uyuşturucu davasında karar: Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'e hapis cezası... Mahkeme Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca "uyuşturucu madde ...
  Gizem Karaca Yemekte Kendinden Geçiyor | Arkadaşi Gizeme Salak Diyor Gizem Karaca Yemekte Kendinden Geçiyor | Arkadaşi Gizeme Salak Diyor.
  Gizem Karaca Düğününe Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki Sen olsan Bari ile Hazirlanıyor Gizem Karaca Düğününe Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki Sen olsan Bari ile Hazirlanıyor.Oyuncu Gizem Karaca işadamı sevgilisi Kemal Ekmekci ile evlendi.

  Load More

  Newsletter

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

  Search