2018-06-23 01:39:30

Genç sanatçı sanat için meme uçlarını aldırdı

18 yaşındaki İspanya ve Fas asıllı sanatçı Karim Boumjimar, sanat için yaptığı hamleyle bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Zira Boumjimar, "çok sıkıldım ve onlardan kurtulmaya karar verdim, bence çok gereksizler" dediği meme uçlarını ve göbek deliğini bir operasyonla aldırdı. Pek çok takipçisinin 'sahte' olduğunu iddia ettiği fotoğraflarıyla bir anda sosyal medyada viral olan sanatçıyla Dazed and Confused Magazine bir röportaj yaptı. İşte röportajdan çarpıcı satırbaşları...

Genç sanatçı sanat için meme uçlarını aldırdı

"BEDENİMDEKİ GEREKSİZ ŞEYLER.."

"Bedenimde bir evrim geçirmek istedim. Mona Lisa'yı bilirsiniz, onun da kaşları ve kirpikleri yoktur. Da Vinci mükemmel bir sanatçıdır ancak kaş ve kirpiğe o kadar da takılmamıştır. Ben de kendi bedenimdeki gereksiz şeylere takılmak istemedim.

ÇOK SIKILMIŞTIM KURTULMAK İSTEDİM

Hepimiz aynı anatomiye sahibiz. Ama bence insanın kendisinde istediği ve istemediği uzuvları seçme hakkı olmalı. Meme uçlarımdan çok sıkılmıştım ve onlardan kurtulmak istedim. Stelarc adında bir sanatçı var, insanın antropolojik sınırlarına karşı çıkmak için operasyon geçirip sol koluna bir kulak eklettirmişti. Ona çok hayranım, işlerimde ondan ilham alıyorum.

Genç sanatçı sanat için meme uçlarını aldırdı

ÇOK GÜÇLÜ AĞRI KESİCİLER KULLANDIM

Bu operasyonu geçirmek için Bosna'ya bir arkadaşım vesilesiyle gittim. Hatta acı çekmemem için çok güçlü ağrı kesiciler kullandım. İnsanlar fotoğraflarımın gerçek olmadığını düşünüyorlar ama kesinlikle gerçekler. Bazen yara izlerinin görünmemesi için onları kapatıyorum.

ÜÇ MEMESİ OLAN KADINDAN ÇOK ETKİLENDİM

Bu kararı vermeden bir gün önce, üç memesi olan bir kadının röportajını izledim. Kadın, kimsenin onayına ihtiyacı olmadığını ve bu haliyle çok mutlu olduğunu söylüyordu. Çok etkilendim. İşte benim de yapmak istediğim buydu... İnsanlar beni ne kadar tuhaf görürse görsün, günün sonunda bu benim bedenim ve istediğim gibi şekillendirmekte özgürüm. Meme uçlarım ve göbek deliğim olmadığında daha hızlı yüzebiliyorum.

Genç sanatçı sanat için meme uçlarını aldırdı

KÜPE OLARAK SATIŞA ÇIKARDI

Meme uçlarımı küpe olarak satışa çıkardım. Göbek deliğimi de kolye olarak yapmak ve satışa çıkarmak istiyorum. Yakın zamanda bunlar web sitem üzerinde yayında olur. Henüz ne kadara satacağıma karar vermedim ama ameliyat masraflarını karşılamasını istiyorum.

Genç sanatçı sanat için meme uçlarını aldırdı

Genç sanatçı sanat için meme uçlarını aldırdı, Karim Boumjimar, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search