2018-05-21 15:49:04

Game of Thrones 7. sezonun tüm senaryosu sızdırıldı

Game of Thrones 7. sezonun tüm senaryosu sızdırıldı

Önümüzdeki dönem 7. sezonu başlayacak olan Game of Thrones'un, geçtiğimiz günlerde setten fotoğrafları ve videoları sızdırılmıştı ancak bu fotoğrafların ve videoların ne olduğu anlaşılamamıştı.

FORUMLAR VE SİTELERDEN YAYILDI

Bugün yaşanan bir gelişme ise dizinin yapımcıları ve hayranları tarafından senaryo krizi yaşattı. Reddit kullanıcısı Free Folk, Game of Thrones'un yedinci sezonununa ait tüm hikaye akışını anlattı. Kısa bir zaman sonra bu içerik kaldırılsa bile birçok forumlar ve siteler üzerinde düzenli olarak yayılmaya devam etti.

Game of Thrones 7. sezonun tüm senaryosu sızdırıldı

Free Folk, daha önce altıncı sezona ait makul spoiler paylaşarak ve önceki sezona ait ilk dört bölümü sızdırarak gündeme gelmişti. Eğer yedinci sezona ait paylaşılan spoilerları okumak istiyorsanız, konu ile ilgili rehbere buradan ulaşabilirsiniz. İçeriğin doğal olarak İngilizce olduğunu ve çok ciddi spoiler içerdiğini de sizlere belirtelim.

DİZİ KARAKTERİ SIZINTIYI ONAYLADI

Konu ile ilgili olarak dizide Missandei karakterini canlandıran Nathalie Emmanuel ise Twitter üzerinden açıklama yaptı. Yaptığı bu açıklamada ise bu paylaşımın, yedinci sezona ait olan tüm keyfini kaçırdığını dile getirdi. Oyuncunun bu Tweet'i ise sızan bilgileri bir nevi doğruladı.

Game of Thrones 7. sezonun tüm senaryosu sızdırıldı

Game of Thrones 7. sezonun tüm senaryosu sızdırıldı, game of thrones, 7. sezon, Nathalie Emmanuel, Twitter, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search