2018-04-26 14:44:50

FETÖ mağduru pilotlar geri döndü

TSK'dan ayrılan veya ilişiği kesilen pilot subaylardan gerekli şartları sağlayanlar ve başvuruları uygun görülenler arasından 12'si, 671 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Kurum ve Kuruluşlara İlişkin Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname kapsamında yeniden subaylığa nasbedildi.

PİLOTLAR YENİDEN UÇACAK

Pilotlar için dün Hava Kuvvetleri Komutanlığı Karargahında düzenlenen rütbe takma töreninde konuşan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, yuvaya dönen pilotların cesur ve özverili karar verdiğini söyledi.

FETÖ mağduru pilotlar geri döndü

''FETÖ'YÜ TEMİZLEDİKTEN SONRA DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ''

Bu kararlarından dolayı pilotlara teşekkür eden Ünal, "Sizlerin tecrübeleri ve beraber özverili çalışmalarımız sonucu ümit edilenden daha kısa sürede Hava Kuvvetlerini eskisinden daha ileri seviyeye götüreceğimizin bilinmesini isterim. FETÖ'den temizlendikten sonra Hava Kuvvetleri, daha rafine ve eskisinden daha güçlü olacaktır.'' ifadelerini kullandı.

FETÖ mağduru pilotlar geri döndü

''YUVADA OLMAK BÜYÜK MUTLULUK''

Yuvalarına dönen pilotlar da "Tekrar yuvada olmaktan büyük mutluluk duymakla beraber, bizlerin öncü olduğunu, bizim gibi yuvaya dönmek isteyen birçok arkadaşımız olduğunu bilmenizi isteriz." görüşünü dile getirdi.

FETÖ mağduru pilotlar geri döndü

FETÖ mağduru pilotlar geri döndü, Pilot, FETÖ, Hava Kuvvetleri, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search