2018-06-23 16:46:30

Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geldi. Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i törenle karşıladı.

TRT'NİN ERTUĞRUL DİZİSİNDE DİRİLİŞ MÜZİĞİ ÇALINIYOR

Türklerin destansı müziği Dombra'nın farklı bir versiyonu TRT'nin Diriliş Ertuğrul dizisini müziği olarak kullanılıyor. Aliyev'i karşılama töreni öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan askeri selamlarken TRT'nin dizisinde kullanılan Osmanlı Diriliş Marşı çalındı.

Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

ERDOĞAN'A DİRİLİŞ MARŞI İLE KARŞILAMA

Aliyev'in karşılama töreninde, 16 Türk devletinin askerleri bu kez dışarıda yerlerini aldı. Törende 16 Türk askerinden sonra bir ilk daha yaşandı. Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Bando Birliği, kendilerini selamlamak üzere alana gelen Erdoğan'a Osmanlı Diriliş Marşı'nı çaldı.

16 TÜRK ASKERİNDEN SONRA BİR İLK

Geçtiğimiz günlerde Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı karşılama töreninde bir ilk yaşanmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mahmud Abbas 16 Türk devletini temsil eden askerlerin bulunduğu merdivenin önünde el sıkışarak basın mensuplarına poz vermişti.

Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE, cumhurbaşkanı erdoğan, osmanlı, diriliş marşı, recep tayyip erdoğan, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search