2018-05-21 16:05:50

Cem Yılmaz, Özge Sabuncu'ya geri döndü

Cem Yılmaz, Özge Sabuncu'ya geri döndü

Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programında, Cem Yılmaz’ın geçen yıl beraber olduğu bir kozmetik firmasının ürün müdürü olan Özge Sabuncu’ya geri döndüğü açıklandı.

Yılmaz, geçen yaz Bulgaristan’daki “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin çekimleri biter bitmez Bodrum’a geçmiş ve bu sırada sevgilisi Özge Sabuncu’yu eski eşi Ahu Yağtu’yla tanıştırmıştı.

Ünlü komedyen, ilişkiye başladıktan sonra Sabuncu’yu sosyal medyadan da takibe aldı.

Cem Yılmaz, Özge Sabuncu'ya geri döndü

CEM YILMAZ'IN SEVGİLİLERİ

Ünlü komedyen, filmleri ve gösterileriyle olduğu kadar gece hayatındaki hızı ve özel hayatıyla ilgili de gündemden düşmüyor. Adı daha önce birçok ünlü güzelle anılmış, Cansu Dere, Ayşe Hatun Önal gibi isimlerle aşk yaşamıştı.

Cem Yılmaz'ın aşk hayatı yıllardır magazin basınının ilgi odağında olduğu için aşk yaşadığı isimler hiç unutulmadı: Demet Şener, Sema Şimşek, Deniz Barut, Cansu Dere, Ahu Yağtu (Eşi), Ayşe Hatun Önal, Özge Sabuncu, Lal Dedeoğlu, Zeynep Tümerdem, Deniz Akkaya, Selin Toktay, Meltem Hakarar, Elif Dağdeviren..

Cem Yılmaz, Özge Sabuncu'ya geri döndü, cem yılmaz, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search