2018-06-21 05:42:44

Candan Erçetin ile Beyazıt Öztürk canlı yayında yüzleşti

Candan Erçetin ile Beyazıt Öztürk canlı yayında yüzleşti

candan-beyaz

Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show'a konuk olan Candan Erçetin, klibini kullandığı Beyazıt Öztürk'e kendi şarkısıyla yanıt vermişti. Klibi izleyen Beyaz, gülerek buna karşılık vereceğini söylerek yanıtını vermişti.

Candan Erçetin de Beyaz'a yeni bir kliple karşılık vermiş, ünlü kadın simalar Demet Akbağ, Saba Tümer, Gupse Özay, Esra Erol ve Derya Şensoy'u klibinde oynatmıştı.

Düelloda son sözü söyleyen Beyazıt Öztürk, geçen hafta ünlü erkek isimleri oynattığı bir kliple Candan Erçetin'e karşılık vermişti.

CANDAN ERÇETİN BEYAZ'LA STÜDYODA YÜZLEŞTİ

Son olarak da Candan Erçetin, önce bir kliple yine Beyaz'a karşılık verdi, sonrada Beyaz'ın programına katıldı. İkili bilindik şarkıyla kısa bir atışma yaptıktan sonra Beyazıt Öztürk, Candan Erçetin'in elini öperek "pes" dedi.

Candan Erçetin ile Beyazıt Öztürk canlı yayında yüzleşti, kanal d, beyazıt öztürk, beyaz show, candan erçetin, klip, yanıt, canlı yayın yüzleşme, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search