2018-06-21 05:42:35

Çağla Şikel: Kendimi hiç güzel bulmazdım

Çağla Şikel: Kendimi hiç güzel bulmazdım

İpek Tuzcuoğlu'nun sunduğu “Yüzleşme” programına konuk olan Çağla Şikel,  'Miss Turkey 1997' yarışmasında birlikte yarıştıkları Burcu Esmersoy'u anlattı. Çağla Şikel’in Türkiye Güzeli seçildiği yarışmada Burcu Esmersoy 4'üncü olmuştu.

Çağla Şikel: Kendimi hiç güzel bulmazdım

"BURCU ÇOK GÜZELDİ"

"Burcu Esmersoy güzellik yarışmasında oda arkadaşımdı. Yarışmaya katılan kızlar çok güzel ve profesyonel kızlardı. O zamanlar da Burcu çok güzeldi, bugün de çok güzel bir kadın oldu.

"KENDİMİZİ ÇOK EZİK HİSSETMİŞTİK"

Kızlar yarışmadan bir iki gün önce ayna karşısında taç alma provası yapıyordu. Burcu ile ikimiz iyice ezilip büzülüp kırılıyorduk. İlk 10'a Burcu ile kaldığımızda Allah’tan başka bir şey istemiyordum, buradan gitmek uzaklaşmak istedik. Bir şeye benziyoruz yani ilk 10'a kaldık diye çok sevindik. Kendimizi o zaman çok ezik hissetmiştik. O da beni sever beğenir. Burcu her şeyi çok 'dan dan' aleni söyler. İstisnasız Türkiye’nin değişik yüzlü en güzel kadınlarından birisi. Burcu’yla rakip olmamıza rağmen kanımız karakterimiz tuttu. Oda arkadaşım olmasaydı, belki paylaşımımız olmazdı.”

Güzel Sunucu Burcu Esmersoy

Ünlü Manken Çağla Şikel-Foto Galeri

"KENDİMİ HİÇ GÜZEL BULMAZDIM"

“Kendimi hiç güzel bulmazdım. Uğurkan Erez bana 'Sen çok güzel bir kızsın, sahnede güzel bir enerjin var, sahneye çok yakışıyorsun, ben Türkiye güzellik yarışmalarını yapıyorum. Gel sen de katıl. Ben de yanında olurum senin' dedi. Benim tek güvendiğim şey sahne tecrübemdi”.Çağla Şikel: Kendimi hiç güzel bulmazdım, çağla şikel, burcu esmersoy, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search