2018-04-21 12:56:52

Bekir Coşkun istifasını geri aldı

Bekir Coşkun istifasını geri aldı

Bekir Coşkun istifasını geri aldı

Bekir Coşkun, dün Cumhuriyet gazetesinden istifa ettiğini yazmıştı. Gazetenin yapısında olması gereken değişikliğin eleman çıkarmak değil, yenilenmek olduğunu vurgulayan Bekir Coşkun, Cumhuriyet yönetiminin heyecanını ve azmini yitirdiğinin altını çiziyordu.

'SEN GİDERSEN BİTERİZ BEKİR ABİ'

Dün akşam Cumhuriyet yönetimiyle masaya oturup sorunları konuşan Bekir Coşkun, Cumhuriyet Gazetesi'nde yazmaya devam edecek. Yönetimin Coşkun'a "Sen gidersen biteriz. Sakın bizi bırakma abi" diyerek Bekir Coşkun'u kalmaya ikna etti.

Coşkun da gazetesini eleştirdiğinin doğru olduğunu ama bir ayrılığın söz konusu olmadığını söyledi.

'İSTİFA YOK YÖNETİMDEN SÖZ ALDIM'

Dün akşam Cumhuriyet Gazetesi'nin yöneticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dile getiren Coşkun, İnternerhaber'e şunları söyledi:

"İstifa yok. Cumhuriyet Yönetimiyle bu gece Ankara'da bir toplantı yaptık. Gazetenin tanıtım, dağıtım ve işleyişinde yapılacak değişiklikler için söz aldım ve devam etmeye karar verdim. Gazetenin yayın politikası dışında yapılması gerekenler konusunda konuştuk. Benim amacım, gazetenin daha çok okunması, daha çok kişiye ulaşması. Bunun sözünü aldım ve Cumhuriyet'te devam ediyorum."

Bekir Coşkun istifasını geri aldı, bekir coşkun, cumhuriyet, istifa, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search