2018-05-21 04:19:50

Kırkpınar'da Başpehlivan belli oldu

656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlık için Orhan Okulu ile İsmail Balaban mücadelesinde kazanan Balaban oldu.

Kırkpınar'da Başpehlivan  belli oldu

ÇEKİŞMELİ FİNAL

Edirne’deki Sarayiçi Er Meydanı’nda gerçekleştirilen başpehlivanlık müsabakalarında, sırasıyla rakipleri Hüseyin Şahinal, Arif Akın, Ünal Karaman, Ali Gürbüz ve Şaban Yılmaz’ı yenerek finale yükselen 2015 yılı başpehlivanı Orhan Okulu ile Hakkı Aygün, Osman Özgün, Recep Kara, Salih Erinç ve Hamza Köseoğlu’na üstünlük sağlayan 2013 yılı başpehlivanı İsmail Balaban, finalde altın kemer için karşı karşıya geldi.

Kırkpınar'da Başpehlivan  belli oldu

BAKAN ER MEYDANINA İNDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın ve Güreş Ağası Seyfettin Selim, başpehlivanlar İsmail Balaban ve Orhan Okulu’yu tebrik etmek için er meydanına indi. Heyet, başpehlivanlarla bir süre sohbet ederek final güreşi için başarı diledi.

Kırkpınar'da Başpehlivan  belli oldu

Kırkpınar'da Başpehlivan  belli oldu

Kırkpınar'da Başpehlivan belli oldu, Kırkpınar, altın kemer, güreş, İsmail Balaban, Hamza Köseoğlu, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search