2018-02-24 22:56:10

Başbakanlık haberleri

 • Polonya'nın İsrail Büyükelçiliğine gamalı haçlar çizildi

  Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki'nin Yahudi soykırımını yapanlar arasında Yahudilerin de bulunduğunu söylemesinin ardından, Polonya'nın İsrail Büyükelçiliğinin kapısına gamalı haçlar çizildi.

 • İngiltere'den Zeytin Dalı Harekatı açıklaması

  İngiltere, Türkiye’nin kendi sınırlarının güvenliği konusundaki meşru çıkarını tanıdığını açıkladı.

 • TRT ve Digiturk'ün işgalinde 35 er beraat etti

  15 Temmuz gecesi TRT'nin İstanbul Ulus binası ve Digiturk binasının işgali davasında 35 sanık müebbet hapis cezasına çarptırıldı, 35 er ise beraat etti.

 • Tayland Başbakanı maketini basın toplantısında bıraktı

  Tayland Başbakanı Prayut Chan-ocha, basın toplantısından muhabirlerin sorusundan sıkılıp ayrılırken gazetecilere karton maketini bırakıp, "Şimdi bu adama soru sorun" dedi.

 • Rus komedyenler Nikki Haley'i işletti

  İki Rus komedyen, kendilerini Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki olarak tanıtarak, ABD’nin BM Daimi Temsilcisi Nikki Haley’i telefonda trolledi.

 • Meclis'te Alim Tunç'la Özgür Özel'in önlenen kavgası

  TBMM'de bütçe görüşmeleri sırasında AK Partili Alim Tunç'la CHP'li Özgür Özel'in kavgası büyümeden önlendi.

 • Başpikopos'tan Kıbrıslı Türklerin aslı Rum çıkışı

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimine bağlı Başpiskopos Hristosmos'tan nefret dolu bir açıklama geldi. Türkler için "Ekonomik baskılar nedeniyle din değiştirmek zorunda kalmış Hristiyan Rum'dur"dedi.

 • Hariri Lübnan'a gidip istifasını sundu

  Lübnan Başbakanı Hariri, istifasını sunduğunu, fakat Cumhurbaşkanı'nın beklemesini istediğini açıkladı.

 • İslam İşbirliği Teşkilatı'ndan uluslararası staj programı

  İslam işbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı, teşkilata üyesi ülkelerin gençlerinin istihdamını sağlayan önemli bir proje olacak.

 • Lübnan Başbakanı Hariri'den dönüş açıklaması

  Suudi Arabistan ziyareti sırasında, 4 Kasım'da istifa eden Lübnan Başbakanı Saad Hariri, iki gün içinde ülkesine döneceğini açıkladı.

 • KKTC'de erken seçim

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhuriyet Meclisi, erken genel seçimlerin 7 Ocak 2018 tarihinde yapılmasını oy çokluğu ile kabul etti.

 • Neçirvan Barzani'den Türkiye'ye teşekkür

  IKBY'nin Başbakanı Neçirvan Barzani, bölgede yaşanan korkunç deprem sonrasında Türkiye'nin kendilerine yardım göndermelerine teşekkür etti.

 • Rusya Başbakan yardımcısı Trump'ı ti'ye aldı

  Rusya Başbakan Yardımcısı Dmitriy Rogozin, Trump'ın, 'en iyi askeri teçhizatı kendi ülkesinin ürettiği' yönündeki iddiasıyla alay etti.

 • Fransa'da OHAL 'sözde' kalkıyor

  Fransa'da 1 Kasım itibariyle OHAL kalkıyor, ancak yerine gelecek olan güvenlik yasaları OHAL'den daha da beter.

 • Başbakanı May Brexit konusunda ilerleme bekliyor

  İngiltere Başbakanı Theresa May Brüksel'de yapılacak AB zirvesi'nde Brexit konusunda yapılan müzakerelerde ilerleme istiyor.

 • OHAL, Meclis'ten geçti

  Bakanlar Kurulu'nun TBMM'ye gönderdiği OHAL tezkeresi hakkında karar verildi.

 • Brexit İngiltere’de her haneye yılda 345 dolara mal olacak

  İngiltere’nin AB’den ayrılma sürecinin enflasyona etkisinin, İngiltere’deki her hane halkına yılda 260 sterline mal olacağını öngörülüyor.

 • Beşiktaş'ta yaşlı kadını ezen şoför serbest kaldı

  Dün Beşiktaş'ta beton mikseriyle 60 yaşındaki bir kadını ezen ve hayatını kaybetmesine neden olan şoför serbest bırakıldı.

 • Başbakan Yıldırım, DEİK Yönetim Kurulu Toplantısı'nda konuştu 21.02.2018 Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen DEİK Yönetim Kurulu Toplantısı'nda konuştu.
  Ömer halis ÖZDEMİR şahadete dimdik yürüyen adam #türkiyecumhuriyeti #başbakan #basbakanlik #15 #15temmuz
  #binaliyıldırım #binaliyildirim #basbakan #başbakan #basbakanlik #akpartiilgençlik #akpartifan #akparti #akparti̇ #akpartiorg #akparti15yaşında #akpartigenelmerkez #akpartigenclikkollari #akpartigencligi #akpartiilgençlik #akpartiilbaşkanlıgı #akpartiilgenclikkollari #akpartikadınkollari #akpartikadınkolları
  Ataturk un kurdugu bu ulke de cocuk istismari icin "adalet" istemekten ve beklemekten utaniyorum.... O minicik beden o pis assaglik sapigi tahrik edecek bisey yapmadi...COCUK ISTISMARCILARINA HAYVAN TECAVUZCULERINE KADIN KATILLERINE HADIM DEGIL IDAM ISTIYORUM....BOGAZLARINDAN GECEN HER LOKMA EKMEK HER DAMLA ...
  28 Şubatın :
  Darbeci Generalleri dışarda,
  Rektör bozuntuları dışarda,
  Medyası dışarda,
  Ama 28 şubat darbesine karşı çıkanlar içerde,
  Saliverilenlerde tek tek tutuklanıyor.

  İşte Sebahattin Arslan

  15 Temmuz'da :
  Halil Kantarcı Çengelköyde Tankların önüne koşup şehit düşerken,

  Arkadaşı Sebahattin Arslan vatan ...
  İdam istiyoruz kesin ve netttttt yeter artık daha ne olmasi gerekiyor ya da bundan daha kötüsü var mıdır 😠😠😠 #cocukistismarinahayir #cocuksusarsensusma #adaletbakanligi #idamistiyoruz #yeterartık #buvahşetesessizkalma #cumhurbaskanligi #basbakanlik #ailevesosyalpolitikalarbakanlığı #icisleribakanligi @gltn_snmz @h_snmz @esra_a_ozgur @xpatbaby @dr.banuciftci @isinyagmur @haticemazi @selvetyeseren @fatma7919 @fatoskonakciyildiz @songulalper27 ...
  Adana da yasanan vahseti siddetle kiniyorum. Agzi kapatildigi icin kulak zari patlayan cinsel istismar nedeniyle iç organları parçalanan ve yüzlerce dikiş atılan hala yoğun bakımda duran bu zavallı günahsız sabi ye bunu yapanlar cezasız kalmasın idam edilsin böyle orospu çocukları. ...
  Bu ses kulakları tırmalasın!! Bu ses ciğerleri parçalasın!! Ve biz artik bu sesi çıkarmak zorunda kalmayalım!! Bu ülkede ÇOCUĞA KADINA HAYVANA yapilan şiddet istismar tecavüz artık idamla cezalandirilsin!!! Ve biz artık korkuyla yaşamayalım!!
  ..
  ..
  #tecavuzedurde #adaletbakanlığı #cocugumadokunma #idam #ailevesosyalpolitikalarbakanligi ...
  Yazamiyorum. Kendimi bir anne olarak suclu hissediyorum. Birsey yapamamanin verdigi utancla. Bu cinsel istirmar degil, bu farkli birsey. Adini bile koyamadigim. Bu aci tarifsiz. Sesimizi cikartmadigimiz sürece bunuda unutur. Yenileri duyulunca yine ayni seyleri yazariz. Bugun sessiz kalma lutfen. Anne ...
  RTE RAHATIN DURUN DEDİK DURMADILAR
  AFRİNDE 26.GÜN SONA ERİYOR 27.GÜNE ADIM ADIM İLERLİYORUZ İNŞALLAH YAKIN BİR ZAMANDA TERÖR KELİMESİ TAMAMEN KALKACAK TERÖR UNSURLARI YOK EDİLECEK
  ALLAHIN İZİNİYLE
  BUNUN İÇİN MEHMETÇİĞE YARDIM EDELİM GEREK KAN BAĞIŞINDA BULUNARAK GEREK MEHMETÇİK VAKFINA ERZAK ...
  Başbakanlık korumalarına yeni yerli silah Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerli üretim silah kullanımı çağrısının ardından milli piyade tüfeği MPT-76, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koruma ekibi, TSK, MİT...
  Başbakanlık korumalarına yeni yerli silah Başbakanlık koruma ekibi, yerli ve milli MPT-76"nın ardından milli piyade tüfeği ailesinin diğer üyesi MPT-55"i de kullanmaya başladı.
  BAŞBAKANLIK KOŞUSU 1998 TRAPPER [KNIGHT LINE DANCER (IRE)-ELEMIS (USA)] SÜLEYMAN AKDI.
  Cumhurbaşkanlığı başbakanlık bimer şikayetten sonra yapılan işlem Sakarya yukarı dereköy 2015 yılında nazır imar planına dahil olmak için baş vurduk kabul olmadı aynı yol üstü diye gerekli mercihlere yazı yazdık videoyu seyredince bu nasıl...
  Başbakanlık Koşusu (Grup - 1) 23/07/2017 66. Başbakanlık Koşusu'nda zaferin adı "PERSHING" 23 Temmuz Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda gerçekleşen 66. Başbakanlık Koşusu'na bu yıl, Türk İngiliz atçılığını...
  Başbakanlık Koşuları (Grup - 1) Başbakanlık Koşuları (Grup - 1) 2001 - Medya 2002 - Grand Ekinoks 2003 - Dinyeper 2004 - Wolf's Son 2005 - Ribella 2006 - Champs To Champs 2007 - Prince Of Eulleup 2008 - Salvatore-Kurtiniadis...
  Başbakanlık konvoyu Başbakan binali yıldırım çengelköy çalışma ofisi ziyareti.

  Load More

  Newsletter

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

  Search