2017-12-14 15:58:26

Başbakanlık haberleri

 • Meclis'te Alim Tunç'la Özgür Özel'in önlenen kavgası

  TBMM'de bütçe görüşmeleri sırasında AK Partili Alim Tunç'la CHP'li Özgür Özel'in kavgası büyümeden önlendi.

 • Başpikopos'tan Kıbrıslı Türklerin aslı Rum çıkışı

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimine bağlı Başpiskopos Hristosmos'tan nefret dolu bir açıklama geldi. Türkler için "Ekonomik baskılar nedeniyle din değiştirmek zorunda kalmış Hristiyan Rum'dur"dedi.

 • Hariri Lübnan'a gidip istifasını sundu

  Lübnan Başbakanı Hariri, istifasını sunduğunu, fakat Cumhurbaşkanı'nın beklemesini istediğini açıkladı.

 • İslam İşbirliği Teşkilatı'ndan uluslararası staj programı

  İslam işbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı, teşkilata üyesi ülkelerin gençlerinin istihdamını sağlayan önemli bir proje olacak.

 • Lübnan Başbakanı Hariri'den dönüş açıklaması

  Suudi Arabistan ziyareti sırasında, 4 Kasım'da istifa eden Lübnan Başbakanı Saad Hariri, iki gün içinde ülkesine döneceğini açıkladı.

 • KKTC'de erken seçim

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhuriyet Meclisi, erken genel seçimlerin 7 Ocak 2018 tarihinde yapılmasını oy çokluğu ile kabul etti.

 • Neçirvan Barzani'den Türkiye'ye teşekkür

  IKBY'nin Başbakanı Neçirvan Barzani, bölgede yaşanan korkunç deprem sonrasında Türkiye'nin kendilerine yardım göndermelerine teşekkür etti.

 • Rusya Başbakan yardımcısı Trump'ı ti'ye aldı

  Rusya Başbakan Yardımcısı Dmitriy Rogozin, Trump'ın, 'en iyi askeri teçhizatı kendi ülkesinin ürettiği' yönündeki iddiasıyla alay etti.

 • Fransa'da OHAL 'sözde' kalkıyor

  Fransa'da 1 Kasım itibariyle OHAL kalkıyor, ancak yerine gelecek olan güvenlik yasaları OHAL'den daha da beter.

 • Başbakanı May Brexit konusunda ilerleme bekliyor

  İngiltere Başbakanı Theresa May Brüksel'de yapılacak AB zirvesi'nde Brexit konusunda yapılan müzakerelerde ilerleme istiyor.

 • OHAL, Meclis'ten geçti

  Bakanlar Kurulu'nun TBMM'ye gönderdiği OHAL tezkeresi hakkında karar verildi.

 • Brexit İngiltere’de her haneye yılda 345 dolara mal olacak

  İngiltere’nin AB’den ayrılma sürecinin enflasyona etkisinin, İngiltere’deki her hane halkına yılda 260 sterline mal olacağını öngörülüyor.

 • Beşiktaş'ta yaşlı kadını ezen şoför serbest kaldı

  Dün Beşiktaş'ta beton mikseriyle 60 yaşındaki bir kadını ezen ve hayatını kaybetmesine neden olan şoför serbest bırakıldı.

 • Rahşan Ecevit'ten açıklama

  Merhum Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, son dönemde yaşanan tartışmalara ilişkin basın açıklaması yaptı.

 • Yüce Divan, Başbuğ'un yeniden yargılanması için izin istedi

  FETÖ kumpası sonucu hapse giren Başbuğ'un yeniden yargılanması için Anayasa Mahkemesi Başbakanlık'tan izin istedi.

 • Tarsus'taki esrarengiz kazı alanı görüntülendi

  Gecekondu tipi bir evde özel harekat polisleri gözetiminde yapılan esrarengiz kazı, yaklaşık 11 aydır sürüyor.

 • Amuderya Deltası ağaçlandırma çalışmaları

  Amuderya Deltası kıyısındaki alanın ağaçlandırılması projesine, bu ay fidanlık oluşturularak başlanacak.

 • Amuderya Deltası ağaçlandırma çalışmaları

  Amuderya Deltası kıyısındaki alanın ağaçlandırılması projesine, bu ay fidanlık oluşturularak başlanacak.

 • Fikri Işık / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Hakan Çavuşoğlu / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Mehmet Şimşek / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Cemal Okan Yüksel / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel'in ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Nurhayat Altaca Kayışoğlu / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu'nun ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Mustafa Balbay / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Ayşe Gülsün Bilgehan / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP Ankara Milletvekili Gülsüm Ayşe Gülsün Bilgehan'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Tanju Özcan / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Atilla Sertel / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Utku Çakıröz / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakıröz'ün ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Ruhi Ersoy / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  İsmet Büyükataman / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar MHP Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Mürteza Zengin / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar Ak Parti İstanbul Milletvekili Mürteza Zengin'in ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Osman Baydemir / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar 2018 Yılı Bütçesi HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir'in ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Kadri Yıldırım / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar 2018 Yılı Bütçesi HDP Siirt Milletvekili Kadri Yıldırım'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması.
  Garo Paylan / 13 Aralık 2017 / Bütçe Konuşması / Başbakanlık ve Bağlı Kurumlar 2018 Yılı Bütçesi HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'ın ''Başbakanlık ve Bağlı Kuruluşlar'ın 2018 Yılı Bütçesi'' hakkındaki konuşması .
  #besiktasbelediyesi Allah’tan korkmaz kuldan utanmaz misiniz? En son feto bu diyalog islerine girmişti. Toplumun dinamiklerini dinamitlemekten ne zaman vazgeçeceksiniz. Tarafını seçmeyenlere munafik denir. Karar ver!! Ne taraftasın. #kulturbakanligi #basbakanlik #bimer #cimer
  Türkiye'miz her zaman iç ve dış hainleri var arkadan kalleşce bıçak vurmak için.Gündemin degişmesine izin vermeyelim dostlar sevgili takipçilerimiz Kudüs düşerse İstanbul/Türkiye düşer.SAYFALARIMIZDA PAYLAŞALIM HALKIMIZI BİLİNÇLENDİRELİM.!#hakikatdunyasi#kudüs#mescidiaksa#kutsalsehiraksa#mekke#medine#istanbul#ilkkible#arakanyalnizdegil#umudumuzturkiye#turkislambirligi#cumhurbaskanligi#basbakanlik#receptayyiperdogan#binaliyildirim#ankara#izmir#samsun#kudüsesahipcikislamummeti#huzurveislam#davahanm#israiledurdiyelim#ortadogu#dunyaninsesikudüs
  ayasofya acilen islam alemine cami olarakacilmalidir. ve din dusmanlarina kudusumuze karsilik dunyaya net mesaj verilmelidir paylasalim. sesimizi duyuralim #ayasofya #kudus #cumhurbaskanligi #islamdunyasi #türkiye #basbakanlik #amerika #israil #duyunsesimizi #osmanligelecek #ayasofyaacilacak #kuduskurtulacak #filistinbizimdir #paylas #paylasalim
  ayasofya acilen islam alemine cami olarakacilmalidir. ve din dusmanlarina kudusumuze karsilik dunyaya net mesaj verilmelidir paylasalim. sesimizi duyuralim #ayasofya #kudus #cumhurbaskanligi #islamdunyasi #türkiye #basbakanlik #amerika #israil #duyunsesimizi #osmanligelecek #ayasofyaacilacak #kuduskurtulacak #filistinbizimdir #paylas #paylasalim
  Kimlik yenile için muratpaşa ilçe nüfus müdürlüğüne geldik ancak elektrikler gittiği zaman işlem yapılamıyor yeni türkiye bu olsa gerek. #bimer #basbakanlik #muratpasakaymakamligi #antalya #nufus #antalyanufusmudurlugu #yeniturkiye #türkiye #rte #cumhurbaskani #receptayyiperdogan
  Sayin devlet büyüklerimiz Kudüsun isra ile baskent olmasını istemiyorsak.Türk silahli kuvvetleri Kudüse yollanmalı caydırıcı unsur olarak.BU PAYLASIMI TÜM KARDEŞLERİM PAYLASIR İNŞALLAH ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN#tsk#cumhurbaskanligi#basbakanlik#mit#mhp#chp#ihh#ayder#disileribakanligi#icisleribakanligi#kudus#mescidiaksa#receptayyiperdogan#binaliyildirim#mevludcavusoglu#destekzamani#kudusbizim#filistin#kudus#kutsaltoprakkudususerif
  Başbakanlık Koşusu (Grup - 1) 23/07/2017 66. Başbakanlık Koşusu'nda zaferin adı "PERSHING" 23 Temmuz Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda gerçekleşen 66. Başbakanlık Koşusu'na bu yıl, Türk İngiliz atçılığını...
  Başbakanlık Koşuları (Grup - 1) Başbakanlık Koşuları (Grup - 1) 2001 - Medya 2002 - Grand Ekinoks 2003 - Dinyeper 2004 - Wolf's Son 2005 - Ribella 2006 - Champs To Champs 2007 - Prince Of Eulleup 2008 - Salvatore-Kurtiniadis...
  Başbakanlık konvoyu Başbakan binali yıldırım çengelköy çalışma ofisi ziyareti.

  Load More

  Newsletter

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

  Search