2018-05-21 16:04:06

Bahçeli: Bizi PKK ve Öcalan'la ortak etmek istediler

Bahçeli: Bizi PKK ve Öcalan'la ortak etmek istediler

Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, 7 Haziran- 1 Kasım seçimlerinde "Bizi PKK ve İmralı canisiyle ortaklığa sürüklemeye çalıştılar" diyerek CHP'ye yüklendi:

BİZE HAYIRCI DİYENLER MAHÇUP OLACAKLAR

"7 Haziran-1 Kasım arasında yaşananlara tarih yazacaktır. O zaman MHP'nin hakkı Allah'ın izniyle teslim edilecektir. Bize hayırcı diyenler, koalisyondan kaçtığımızı uyduranlar mahçup olacaklar. Tarih bir kez daha yüzümüzü ak edecektir. 7 Haziran'dan sonra tertip edilen kara kampanyalar MHP'yi ele geçirme stratejilerinin ara istasyonlarıdır. Bu faturayı bize çıkarmakla kalmayıp, 2 Kasım sabahı ufkumuzu kapatmaya heves edenler, MHP'yi kirli operasyona alet etmek isteyen çürümüşlerdir.


ÇOK MU ŞEY İSTEDİK? AKP İLE CHP HÜKÜMET KURSUN DEDİK

7 Haziran'dan sonra Türkiye'nin toparlanması için yöntemler gösterdik hata mı ettik? Siyasetin sorumluluk almasını, ülkenin hükümetsiz bırakılmamasını arzuladık çok şey mi istedik? Seçimden en çok oyu alan AKP ile CHP hükümet kursun, ülkenin hayrınadır dedik, 32 gün toplanıp dağıldılar.

PKK VE İMRALI CANİSİYLE ORTAKLIĞA SÜRÜKLEMEYE ÇALIŞTILAR, CHP'NİN KUYRUK ACISI BUDUR

Bizi yüzde 60'lık bloka mahkum etmeye kalktılar. PKK ve İmralı canisiyle ortaklığa sürüklemeye çalıştılar. CHP'nin kuyruk acısı buraya kadar dayanmaktadır. İnançlarımızla, Türkiye'nin gerçekleriyle bağdaşmayan bir koalisyona sonu ölüm de olsa girmeyiz. Adımız MHP'dir, manevi muhafızlarımız bir hilal uğruna kefensiz yatan ülkücü şehitlerimizdir"

Bahçeli: Bizi PKK ve Öcalan'la ortak etmek istediler, mhp, devlet bahçeli, grup toplantısı, pkk, öcalan, imralı canisi, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search