2018-06-19 11:53:54

Avril Lavigne kene yüzünden yatalak oldu

Avril Lavigne

Avril Lavigne'in kocası Chad Kroeger, eşinin bir kene tarafından ısırılması sonucunda 5 ay boyunca yataktan çıkamadığını açıkladı.

"YATAKTAN ÇIKAMADI"

Ünlü yıldızın eşi 40 yaşındaki Chad Kroeger, ünlü şarkıcının aylar boyunca Lyme hastalığı ile mücadele ettiğini açıkladı. Kroeger, karısının bu süreçte yataktan çıkamayacak kadar bitkin hatta bir tür "yatalak" olduğunu ama her şeye rağmen direndiğini açıkladı.

Avril Lavigne de geçen hafta People dergisine verdiği röportajda, kene, pire ya da sivrisinek ısırığından geçen bakteriyal enfeksiyon hakkında konuştu.

"NEFES ALAMIYORDUM"

Lavigne, hastalık sırasında yaşadıklarını şöyle anlattı: "Nefes alamıyordum, konuşamıyordum, hareket edemiyordum. Ölmekte olduğumu düşündüm. Çok zayıf düşmüştüm. Bazen bir hafta boyunca duş almadığım da oluyordu. Çünkü ayakta duramıyordum"

Lavigne bu hastalık yüzünden beş ay boyunca evinden dışarı çıkamadığını da sözlerine ekledi.

Avril Lavigne kene yüzünden yatalak oldu

LYME HASTALIĞI NEDİR?

Kene ısırması sonucu insana geçen Borrelia burgdorferi adlı bakterinin yol açtığı bir hastalık. Hastalık değişik şekillerde ortaya çıkmakla beraber ilk belirti deride kenenin ısırdığı bölgede kızarıklıktır.

Hedef organlar; deri, merkezi sinir sistemi, göz ve kalp olabilir. Eklemlerde şişlik, sıvı birikimi, hareket etmede zorluk görülür. Hastalık antibiyotiklerle tedavi edilebilir.

Avril Lavigne kene yüzünden yatalak oldu, Avril Lavigne, Chad Kroeger, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search