2018-04-20 20:55:13

AVM'de intihar eden genç hayatını kaybetti İZLE

beşiktaş avm

Acı olay; Şişli, Büyükdere Caddesi’ndeki bir alışveriş merkezinde meydana geldi. İddiaya göre 16 yaşındaki Cengizhan G., alışveriş merkezinin giriş katından 4 kat aşağıya atladı. Yere çakılan genci gören görevliler, sağlık ekiplerine haber verdi.

Bu sırada, AVM’de bulunan bir doktor, gence müdahale etti. Eczaneden malzeme aldıran doktor, nefes alamayan gencin boğazında, hava yolu açtı. Şans eseri  olay sırasında AVM’de bulunan doktor, suni teneffüs ve kalp masajı yaparak, Cengizhan G.’nin ölümüne engel olmaya çalıştı. Bu sırada olay yerine sağlık ekipleri de ulaştı. Ancak tüm müdaheleye rağmen Cengizhan G., kurtarılamadı.

KAMERA KAYITLARI "İNTİHAR" DEDİ

Olayla ilgili İstanbul Emniyeti’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ve Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı. Görgü tanıklarının ifadesini alan ve güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ekipler, Cengizhan G.’nin intihar ettiği sonucuna ulaştı. Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü uzmanları, cesedin etrafını görünmeyecek şekilde kapattı. Ceset ve AVM içerisinde, 2 saat boyunca ayrıntılı inceleme yapıldı. Soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

AVM'de intihar eden genç hayatını kaybetti İZLE, beşiktaş, avm, korkuluk, düştü, ölüm, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search