2017-08-20 11:02:50

Atatürk haberleri

 • Diyarbakır'da Atatürk anıtına çekiçli saldırı

  Diyarbakır'ın Şeyh Sait Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'na, elinde çekiçle saldıran 30 yaşındaki İbrahim Yeşil gözaltına alındı.

 • Uzaydan görülen Atatürk portresi yenilenecek

  ‘Atatürk’ün Gözleri’ portresinin 35 yıl sonra silinmeye başlaması üzerine Erzincan Valiliği, "yeniden yapılsın" kararı aldı.

 • Arzu Sabancı'nın Atatürk paylaşımı

  Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan Arzu Sabancı Güneş'in battığı sırada çektiği fotoğrafa Atatürk'ü monte etti.

 • Atatürk büstüne saldırı güvenlik kamerasına yakalandı

  İstanbul Ümraniye'de bir okulun bahçesindeki Atatürk büstü yerinden sökülerek başka bir yere atılmış halde bulundu.

 • Atatürk Evi'nin bakımsızlığına vatandaşlardan tepki

  Atatürk'ün Tekirdağ'da kaldığı evin bakımsızlığına vatandaşların tepki göstermesiyle Tekirdağ İl Kültür Turizm Müdürlüğü harekete geçti.

 • Melih Gökçek ODTÜ'den geçecek yol için kararlı

  Mimarlar Odası ve ODTÜ'nün her şeye karşı olduğunu ifade eden Gökçek, ODTÜ'den geçecek yolun tamamlanacağını söyledi.

 • 'Anıtkabir'e gözümüz gibi bakıyoruz'

  Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir, yılın her günü binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor.

 • Kılıçdaroğlu Antalya'da yağlı güreşleri izledi

  Alman dergisine Türkiye'de can ve mal güvenliği olmadığı yönde açıklamalar yapan CHP Lideri, bugün Türkiye'nin cennet gibi olduğunu söyledi.

 • Mehmet Ziya Gökalp kimdir

  “Türkçülük” düşüncesinin ebedi savunucusu, harflere dans ettiren şair, yazar, sosyolog ve siyasetçi Mehmet Ziya Gökalp’in hayat hikayesidir.

 • İlk Hac kafilesi yola çıktı

  Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonunda kutsal topraklara giden ilk Hac kafilesi, Atatürk Havalimanı'ndan uğurlandı.

 • Şanlıurfa'daki saldırgan tutuklandı

  Dün Şanlıurfa Siverek'te Atatürk heykeline saldıran şahıs tutuklandı.

 • Atatürk heykeline saldıran kişi: Pişman değilim

  Şanlıurfa'da Atatürk heykeline saldıran kişinin ifadesi ortaya çıktı.

 • Atatürk heykeline saldıranın akli dengesi bozuk

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Atatürk heykeline satırla zarar veren kişinin akli dengesinin yerinde olmadığı açıklandı.

 • Bakan Fakıbaba Atatürk heykeline saldırıyı kınadı

  Fakıbaba, Siverek'te gerçekleşen Atatürk heykeline saldırıyı kınayarak halka teşekkür etti.

 • Siverek’te Atatürk heykeline orak ile saldırı

  Seyyar satıcı, Mehmet Malbora, 'Dinimizde putperestliğe yer yoktur' diye bağırarak Atatürk heykeli elindeki orak ile saldırdı.

 • Atatürk Anıtı'na turist ilgisi

  Samsun'un merkez İlkadım ilçesinde bulunan ve kentin simgelerinden olan Atatürk Anıtı, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor.

 • Türk kadınının 'temizlik hastalığı' dünya literatüründe

  Genellikle Türkiye'deki ev kadınların temizlik yaparken kullandıkları çamaşır suyu-tuz ruhu karışımı zehir yönünden dünya literatüründe.

 • Cumhurbaşkanı'ndan Lozan mesajı

  Erdoğan, dün olduğu gibi bugün de Türkiye'nin varlığına kasteden çeşitli saldırılara karşı bir beka mücadelesi yürütüldüğünü vurguladı.

 • Kapıda ödeme👍
  Yasal Sayfa 💯 Sabıka kaydı yeterlidir.
  DM 🚫Tel:05050108435
  🔞 Yaş Sınırı Vardır.
  1995 den beri Güvenle..Kısmet Av Bayii TEK FİYAT 210 ₺.Turkey #turkiye #istanbul #istanbullovers #istanbullove #istanbullife #izmir #ankara #adana #gaziantep #mersin #lifeinism #eskişehir #samsun #devlet #bahceli #ataturk ...
  Atatürk Sevdalısı Evlatlar Yetiştirin. Günaydın.
  #mustafa#kemal#ataturk
  🤘🏼🐺🌞gün aydın Turan 🌞🐺🤘🏼 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  arkadaşlar sabahınız Hayırli olsun
  🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿 ☪️ne mutlu türküm diyene ☪️ #atatürküanmagençlikvesporbayramı #atatürk #ataturk #türk #turan #ccc #tengribizmenen #ülkücü #ülküocakları #alparslantürkeş #nemutluturkumdiyene #nemutlutürkümdiyene #türkiye #günaydın #günaydın #goodmorning #friends
  1.000 Paylaşımımızı sizden gelen fotoğraflarla yapmak istedik. .

  Sayfayı açtığımızdan bugüne kadar bizi takip eden tüm dostlara teşekkür ederiz.. Atatürk'le Kalın.. #mustafakemalataturk #ataturk #turkiye #ankara #anitkabir
  Günaydın 💚 #ataturk #ata #mustafakemalatatürk #ataturkhayranlari
  15 Temmuz darbe girişiminden bir gün önce Resmi Gazete'de yayımlanan yasa değişikliğiyle, terör eylemlerine karşı askere sokağa çıkma izni verildiği ortaya çıktı.

  Odatv'de Barış Terkoğlu'nun yazısına göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın söz konusu yasayı darbe girişiminden iki gün önce, 13 ...
  Atatürk'ün imama bira ikram ettiği gün TRT Arşiv'de yayınlanan görüntülerde Atatürk'ün şoförü olan Sadık Kutlu, bir masada toplanan kalabalık içinde herkes bira içerken, bir kişinin içmemesinin ...
  ATATÜRK HEYKELİNİ YIKMAYA ÇALIŞAN ADAM! Siverek'te yaşayan bir kendini bilmez Atatürk heykelini yıkmaya çalıştı. Olay ve daha fazlası videoda yer almaktadır. İyi seyirler! Abone olmayı unutmayın!
  Atatürk Ölmeseydi Trailer / Fragman Atatürk Ölmeseydi Serimizin Fragman Videosu Sizlerle... Like atarak seriyi beklediğinizi belirtebilirsiniz:) *--- Facebook Sayfası ...
  Atatürk Heykelini Kurtaran Gencin Görüntüleri Atatürk Heykelini Kurtaran Gencin Görüntüleri ''haberler,Son dakika Haberler,Dünyadan Haberler, News from World,News,last minute news''
  İlber Ortaylı Atatürk'ü ve Türk tarihini anlattı - Gündem Özel 20 Mayıs 2017 Cumartesi Türklük bir etnik kimlik midir, yoksa kültürel ve siyasi bir oluşum mudur? Türk tarihi nereden başlar, Hunlar Türk müdür? Osmanlı'da Türklerin durumu neydi?
  Mustafa Kemal Atatürk-İzmir Marşı Herkese yeni ve benim yaparken cok duygulandıgım bir videodan merhabalar.Umarım begenmissinizdir.
  ATATÜRK'E KÜFREDEN KÖYLÜYE ATATÜRK'ÜN TEPKİSİ | ANILAR Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili 4 anı... -Atatürk'ün soyadı nereden geldi? -Atatürk'e küfreden köylü. -Yurdumun toprağı temizdir. -Atatürk bizden biridir.
  What if Ataturk Never Existed? Link to what if the Germans won World War 2 https://www.youtube.com/watch?v=262Bn1kXz5Y If Ataturk never existed the Germans would control much of ...

  Load More

  Newsletter

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

  Search