2018-05-25 02:04:38

Ankara'daki patlamada Umut Bulut'un babası da vefat etti

Ankara'daki patlamada Umut Bulut'un babası da vefat etti

Dün akşam saatlerinde Ankara'da yaşanan patlamada ölenlerden birinin de Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut'un babası Kemal Bulut olduğu ortaya çıktı.

MAÇI İZLEMEK İÇİN STADA GİTMİŞTİ

Umut'un babası Kemal Bulut'un Galatasaray'ın dün akşam Gençlerbirliği ile oynadığı maçı izlemek için Ankara 19 Mayıs Stadı'na gittiği, karşılaşmanın ardından da evine dönerken yaşanan patlamada hayatını kaybettiği bildirildi.

Ankara'daki patlamada Umut Bulut'un babası da vefat etti

AĞABEYİNDEN GELEN TELEFONLA YIKILDI

Maçtan sonra dün akşam İstanbul'a dönen Galatasaray kafilesi bu sabah ise Florya'da antrenmana çıktı. Umut Bulut antrenman tesislerindeki soyunma odasında abisinden gelen telefon ile acı haberi aldı ve yıkıldı. Umut'la birlikte tüm futbolcular haberi duyduktan sonra büyük üzüntü yaşadı. Umut apar topar Ankara'ya gitmek için yola çıktı. Galatasaraylı idareciler son derece üzgün görünen ve perişan bir halde olan Umut'u yalnız bırakmazken, 2 kulüp personeli golcü futbolcuya refakat etti.

DOĞUM GÜNÜNDE TOPRAĞA VERİLECEK

Bulut'un babasının cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Kayseri'de defnedilecek. Kemal Bulut doğum günü olan 15 Mart'ta toprağa verilecek.

GALATASARAY'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Galarasaray Kulübü de hayatını kaybeden Umut Bulut'un babası için resmi internet sitesinden bir mesaj yayınladı ve şu ifadelere yer verildi;

"Başkentimiz Ankara'da dün akşam gerçekleşen ve hepimizi derinden sarsan vahim saldırının ardından bu sabah aldığımız haberle bir kez daha kahrolduk.

Profesyonel futbolcumuz Umut Bulut'un babası Kemal Bulut'un masum insanları hedef alan saldırıda hayatını kaybettiğini tarif edilemez bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum Kemal Bulut'a Allah'tan rahmet, oyuncumuz Umut Bulut'a ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Acımız çok büyük..."

Ankara'daki patlamada Umut Bulut'un babası da vefat etti

Ankara'daki patlamada Umut Bulut'un babası da vefat etti, Umut Bulut, Galatasaray, Kemal Bulut, Ankara, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search