2018-06-18 18:10:18

Acun Ilıcalı: Yunanistan'da uzak ara birinci olacağız

Acun yeni kanal açıyor TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da açacağı kanalın ayrıntıları belli oldu.

Acun Ilıcalı: Yunanistan'da uzak ara birinci olacağız

TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da açacağı kanalın ayrıntıları belli oldu. Uzun yıllardır hayata geçirmek istediği yurtdışı kanal projesi için geçtiğimiz aylarda Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’la görüşen Ilıcalı, yeni kanalını ekimde açacağını söyledi.

UZAK ARA BİRİNCİ OLACAĞIZ

Ilıcalı, yeni kanalını Marketing Türkiye’den Ali Cemal Karabudak’a anlattı: “İki alternatifimiz var. Ya Yunanistan’da kanal alacağız, ya da bir frekans satın alacağız. Yunanistan Başbakanı Sayın Aleksis Çipras’la görüştüm ve o da çok heyecanlandı.

Konuya sıcak baktığını söyledi. Bu konuda kim ayı hedefimiz. İçerik olarak Tv8 formatında olacak… O ses Türkiye’nin Yunanistan haklarını aldık. Yine Survivor’ı orada gerçekleştirme projemiz var… Sanki Yunanistan’da uzak ara birinci olacakmışız gibi hissediyorum…”

Acun Ilıcalı: Yunanistan'da uzak ara birinci olacağız, acun ılıcalı, survivor, çipras, yunanistan, o ses türkiye, o ses yunanistan, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search