2018-05-20 18:31:37

ABD'li komedyen Trump'ın kesik başıyla poz verdi

ABD'li komedyen Trump'ın kesik başıyla poz verdi

ABD Başkanı Donald Trump, kesik baş maketini elinde tutarken görüntüsünü videoya kaydeden komedyen Kathy Griffin'e tepki gösterdi.

TRUMP'IN KESİK KAFASIYLA VİDEO PAYLAŞTI

ABD’li ünlü komedyen Kathy Griffin, Instagram hesabından, elinde kanlar içinde kesik bir baş tuttuğu sırada çekilen bir video paylaştı. Bu baş ise ABD Başkanı Donald Trump’a aitti.

ABD'li komedyen Trump'ın kesik başıyla poz verdi

KOMEDYEN TEPKİ ÜZERİNE ÖZÜR DİLEDİ

Griffin, Twitter'da yayımladığı özür videosunda "çizgiyi aştığını" söyledi, "Fotoğraf çok rahatsız edici. İnsanları nasıl etkilediğini anlıyorum. İleri gittim. Beni affedin." dedi.

TRUMP: GRİFFİN KENDİNDEN UTANMALI

Chelsea Clinton’dan kısa bir süre sonra, ‘fotoğrafın odağındaki’ isim olan Trump da Twitter’dan Kathy Griffin’e tepkisini gösterdi. Trump, “Kathy Griffin, kendinden utanmalı. Çocuklarım, özellikle de 11 yaşındaki oğlum Barron, bu yüzden zor zamanlar geçirdi. Hasta.” diye yazdı.

ABD Başkanı Donald Trump'ın kesik baş maketini gösteren komedyen CNN tarafından kovuldu.

KANALDAN KOVULDU

CNN'DE program yapan komedyenin kanal yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamayla işinden olduğu öğrenildi. Açıklamada; "CNN, yılbaşı programı kapsamında Kathy Griffin ile olan sözleşmesini sona erdirmiştir." ifadesine yer verildi.

ABD'li komedyen Trump'ın kesik başıyla poz verdi, ABD, donald trump, Kathy Griffin, Instagram, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search