2018-05-21 04:05:33

ABD'de Türk korumaların olduğu Wanted pankartları asıldı

ABD'de Türk korumaların olduğu Wanted pankartları asıldı

hakan çelik

TÜRK KORUMALAR İÇİN WANTED PANKARTI

PKK yandaşları Erdoğan'ın aracına saldırmak isterken Amerikan polisi olaylara müdahale etmemiş, müdahale etmek Türk korumalara kalmıştı. Olayın ardından Washington Belediyesi çeşitli noktalara, olaylara karışan Türk korumaların fotoğraflarını gösteren pankartlar astı.

ABD'de Türk korumaların olduğu Wanted pankartları asıldı

HAKAN ÇELİK O ANLARI ANLATTI

Erdoğan'ın Amerika gezisi sırasında, geziyi takip eden gazetecilerden olan Hakan Çelik çıkan olayları anlattı. CNN Türk ekranlarında konuşan Çelik Amerikan polisinin PKK yandaşlarını Erdoğan'ın aracının dibine kadar girmesine izin vermesinin çifte standart olduğunu ve bunu asla İsrail Başbakanı'na yapamayacaklarını belirtti.

Çelik konuşmasında "Dünyanın en çok tehdit alan liderlerinden biri olan Erdoğan'ı, Amerika'nın gözü gibi koruması gerekirken, bu kadar yakınına kadar terör yandaşlarının girmesine izin veren ABD'li polislere ne demeli? Türk korumaların müdahale etmekten başka şansı yoktu. Eğer İsrail Başbakanı olsaydı, bir kere Mossad Washington Belediyesi'nin burnundan getirirdi."

ABD'de Türk korumaların olduğu Wanted pankartları asıldı, hakan çelik, washington belediyesi, pkk, en son haber, haber

ilgili haberler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/users/serverpilot/apps/bibilgi/public/detail-login.php on line 165

Comments

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Search